Connect with us

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Cezalı Kulübedeki Korku Dolu Anlarım

Ömer A. Gaziantep’in Karkamış ilçesinde askerlik görevini yaparken yaşamış olduğu korku dolu anları ve ardındaki paranormal durumu anlatıyor.

Ömer A. Gaziantep’in Karkamış ilçesinde askerlik görevini yaparken yaşamış olduğu korku dolu anları ve ardındaki paranormal durumu anlatıyor.

Başımdan geçen ilginç bir olayı anlatmak istiyorum. Askerligimi Gaziantep’e bağlı Karkamış ilçesinde yaptım bundan 20 yıl evvel. Her gece nöbet tutar, nöbetler de istisnasız gayet iyi biterdi ta ki benim devrem olan yazıcı, bana o nöbet yerini yazana kadar… Bizim askeri birlikte, kimsenin nöbet tutmadığı “cezalı” bir kulübe vardı. O gece bana o yerde nöbet yazmış arkadaş. Nöbetçi çavuş beni oraya bıraktı ki bu normalde yasak ama o gece kafalamışlar nöbetçi çavuşu.

Neyse gece 02 – 04 nöbeti… Bende de “walkman” var o zaman. Taktım kulağıma ilk 20 dakika bir şey yok. Sonra tuhaf tuhaf sesler gelmeye başladı. Kulaklığı çıkardım kesildi. Taktım yine sesler geliyor. Bu sefer “walkman”i direkt kapattım. Walkman tekrar çalıştı. Bu arada dua ediyorum… Neyse walkmanin pillerini çıkardım ama yine çalıştı!

Beni bir endişe bir korku sardı. Sonra başladım Fatiha suresini okumaya. Bu arada nereden geldiğini bilmediğim bir ses de diyor ki “Bana okuma; seni kurtarmaz!” Artık bende korku had safhada. En son nöbetçi çavuşu aradım dedim “Beni alın burdan; buz kestim!”. Geldiler, aldılar meğer o kulübede bir asker kendini vurmuş ve yatır varmış… Allah’ım! Aklıma geldikçe tüylerim diken diken olur; böyle bir anı işte… H;a o yazıcı arkadaş bi’ dayak yedi benden; en son bu kalmasın aklınızda.

Daha Fazla: Yaşanmış Korku Hikayeleri & Paranormal Olaylar

Paranormal Haber Facebook Grubu

Advertisement
Click to comment

Soru Sor - Fikrini Yaz