Connect with us

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Cinler Tarafından Uyarıldım

Piknik yaparken dereye çöp atan gencin, bir geceyarısı cinler tarafından uyarılmasının hikayesi…

Piknik yaparken dereye çöp atan gencin, bir geceyarısı cinler tarafından uyarılmasının hikayesi…

Riva’da Piknik Yapıyorduk

Hani aklınıza aniden kan dondurucu derecede korkunç bir düşünce gelir ya da birden bire çok korkarsınız ve içinizdeki bir ürperti hissi dalgalar halinde tüm vücudunuza yayılır…

2 yıl kadar önce arkadaşlarımla Riva’da piknik yapıyorduk. Deresiyle, ormanıyla, çiçeğiyle, böceğiyle masallardan fırlamış gibi büyülü bir yerdi sanki. Neyse, derenin yanında dururken dalgınlıkla bir anda elimdeki çöpü dereye attım. Tam o anda içimde bir korku belirdi. Hani aklınıza aniden kan dondurucu derecede korkunç bir düşünce gelir ya da birden bire çok korkarsınız ve içinizdeki bir ürperti hissi dalgalar halinde tüm vücudunuza yayılır… İşte tam olarak o hissi yaşadım çöpü attığımda. Neyse, çok üstünde durmadım ve olayı unuttum.

Yatağımın Başında Beliren Varlıklar

Huzursuzlukla yorganı üstüme doğru çekmek istediğimde kıpırdayamadığımı fark edip gözlerimi açtım ve o da ne?!. Hemen başucumda 3 tane varlık duruyordu! 

O gece yorgun bir şekilde yatağıma uzanmış, uykuya dalmayı beklerken birden bire aynı korku hissini yaşadım ve aklıma o olay geldi. İçimdeki korku hissi gittikçe artmaya, üstümde bir ağırlık hissetmeye başladım. Huzursuzlukla yorganı üstüme doğru çekmek istediğimde kıpırdayamadığımı fark edip gözlerimi açtım ve o da ne?!. Hemen başucumda 3 tane varlık duruyordu! 

Konuşmadan Telepatiyle İletişim Kuruyorlardı Benle

20 cm boylarında, farklı renklerde, kanatları olan, dişi görünümlü varlıklar. Görünümleri o kadar da kötü ve ürpertici olmamasına rağmen içimde uyandırdıkları korku hissi çok yoğundu. Onları gördüğüm andan itibaren telepatik yolla iletişim kurmaya başladık, daha doğrusu tek taraflı bir iletişim çünkü onlar konuşuyor ben dinliyordum. 

Bir Daha Asla

O derenin evleri olduğunu ve evlerini kirlettiğimi, bundan rahatsızlık duyduklarını, bir daha böyle bir davranış gerçekleştirmemem için beni uyarmak üzere geldiklerini filan söylediler. Neler olduğunu anlamlandırmaya çalışırken uyuya kaldığımı hatırlıyorum, sabah uyanınca heyecanla yaşadıklarımı günlüğüme yazmıştım. Normalde asla doğaya çöp atmam fakat artık dalgınlık anında da asla atmam. Bu olay farkındalığımı artıran güzel bir ders oldu benim için.

Advertisement
Click to comment

Soru Sor - Fikrini Yaz