Connect with us
Facebook Instagram Youtube Twitter Facebook Instagram Youtube Twitter

Öne Çıkan Haberler

Facebook, Instagram, Youtube, Twitter Hesaplarımızı Takip Edin

Published

on

Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, hesaplarımızı buradan altı çizili kelimeleri (link) tıklayarak takip edebilir, Facebook Paranormal Haber Grubu‘na üye olarak siz de paylaşım yapabilirsiniz.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esrarengiz Olaylar & Gizem

Güvenlik Kameraları Yakaladı – Yansıması Olmayan Adam

Published

on

By

aynada yansıması olmayan adam şok eden görüntüler
Amerika’da büyük bir ayakkabı mağazasında çalışan güvenlik görevlileri, güvenlik kameralarının görüntülerini izlerken kendilerini şok eden bir görüntü yakaladılar. Yakalanan görüntü hiç de öyle tahmin edildiği gibi mağazadan  gizlice ayakkabı çalarken kameralara yakalanan bir müşteriye filan ait değildi… Kameraların kayıt altına aldığı saniyeler gerçekten de insanı şok edecek cinsten… Normalde izlerken kimsenin kolay kolay sıra dışı bir unsur göremeyeceği türden, sıradan kamera kayıtları gibi duran videoda, mağazada bulunan bir aynanın önünden kısa aralıklarla iki kişi geçiyor. Bu noktada “Ne var bunda bizi bu kadar şaşırtacak?!” diye sorulması oldukça doğal. Ancak görüntüler, neye dikkat etmeniz gerektiğini bildiğinizde gerçekten de şok edici bir sonuç veriyor. Çünkü dikkatlice baktığınızda göreceğiniz şok edici görüntü şu: Mağazada bulunan büyük aynanın önünden geçen ikinci adamın, bir yansıması yok!.. Akla ilk olarak; vampir efsanelerindeki vampirlerin aynada yansımalarının olmadığı bilgisini getirse de bu tabii ki çok abartılı bir yorum olur. Ancak yine de önünden geçmesine rağmen aynaya görüntüsü yansımayan bir adamın varlığı yeterince şaşırtıcı ve doğal dışı bir durum… 
Continue Reading

Gizli İlimler

Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü

Aşk Büyüsü / Bağlama Büyüsü: Sevilen kişiyi kendine aşık etmek yahut bağlamak için eski kitaplarda birbirinden farklı pek çok vefk, büyü ve duaya rastlanılabilir. Bunlar arasından sizlerle şimdilik, uygulaması nispeten kolay olan bir tanesini paylaşıyoruz…

Published

on

By

Aşık etme ve bağlama büyüsü için vefk.

Aşk Büyüsü / Bağlama Büyüsü: Sevilen kişiyi kendine aşık etmek yahut bağlamak için eski kitaplarda birbirinden farklı pek çok vefk, büyü ve duaya rastlanılabilir. Bunlar arasından sizlerle şimdilik, uygulaması nispeten kolay olan bir tanesini paylaşıyoruz… (daha&helliip;)

Continue Reading

Kehanet & Öngörü

İlginç Kehanet: Türkiye Avrupa’nın Hakimi mi Olacak

Published

on

By

Baba Vanga'nın Türkiye Kehaneti, Hangi Müslüman Ülke 2043 Yılında Avrupa'nın Tek Hakimi Olacak, Baba Vanga'nın Korkutucu Suriye Kehaneti, Suriye İçsavaşı III. Dünya Savaşı'nın Fitilini mi Ateşleyecek? Baba Vanga Vladimir Putin'le İlgili Hangi Kehanette Bulundu?

Bilindiği gibi Baba Vanga, dünyanın en meşhur kahinlerinden biri ve dünyanın gidişatına dair kehanet lerinin hemen hepsi gerçek oldu.  Ancak bunların içinde öyle bir tanesi var ki Türkiye ve Türkleri oldukça yakından ilgilendiriyor. Bulgar kahin, 2043  yılında; Müslüman bir devletin, yeniden Avrupa’nın tek hakimi olacağını iddia ediyor… (daha&helliip;)

Continue Reading

Öne Çıkan Haberler

Hızır Aleyhisselam Kimdir

Hızır Aleyhisselam kimdir, nasıl görünür ve nasıl görülür? Hızır Aleyhisselam peygamber mi yoksa Allah dostu mudur? Sonsuza kadar yaşayacak mıdır? Hızır Aleyhisselamla ilgili ayet ve hadisler hangileridir. Diğer kutsal kitaplarda Hızır Aleyhisselamdan söz ediliyor mu?

Published

on

By

hızır aleyhisselam kimdir

Hızır Aleyhisselam kimdir, nasıl görünür ve nasıl görülür? Hızır Aleyhisselam peygamber midir yoksa Allah dostu mudur? Sonsuza kadar yaşayacak mıdır? Hızır Aleyhisselamla karşılaşmak için neler yapılmalıdır. Hızır Aleyhisselamla ilgili ayet ve hadisler hangileridir. Diğer kutsal kitaplarda Hızır Aleyhisselamdan söz ediliyor mu?

(daha&helliip;)

Continue Reading
Advertisement

Facebook Sayfamızı Takip Edin

Advertisement
Advertisement

Popüler