Connect with us

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Davul Zurna Sesleri Sabaha Kadar Susmadı

Gaziantep’e dedesini ziyarete giden gencin, gece kaldığı odada gördüğü tuhaf varlıklar ve korkutucu sesleri anlatan bir hikaye.

Gaziantep’e dedesini ziyarete giden gencin, gece kaldığı odada gördüğü tuhaf varlıklar ve korkutucu sesleri anlatan bir hikaye

Evin Arka Tarafındaki O Oda

Kalktım; mutfağa gittim. Girdiğimde; çekmecelerin kendiliğinden açılıp kapanmakta olduğunu gördüm!

Bir gün aile Gaziantep’e gitmiştim; dedemgile ziyarete. Hoşbeş derken gün akşam oldu, uyku vakti geldi. Evde bahçeye bakan bir oda var; o odada kimse uyumaz genelde. Sebebini bilmiyorum. Daha doğrusu bilmiyordum… O gün de ev bayağı kalabalıktı. Yer olmadığından dolayı ben evin en arka tarafındaki o odada uyumak zorunda kaldım. Neyse; yataklar serildi, herkes uyudu. Herkesle birlikte ben de… Gece saat 01 – 02 civarı mutfaktan sesler geldiğini duyup uyandım. 

Kalktım; mutfağa gittim. Girdiğimde; çekmecelerin kendiliğinden açılıp kapanmakta olduğunu gördüm! Dolayısıyla doğal olarak korkup, az önce uyumakta olduğum odaya kaçarcasına geri döndüm. Rüya veya hayal görmüş olabileceğimi düşünerek, tekrar uyumaya çalıştım ama bu sefer de yattığım odanın kapısının kendi kendine açıldığını gördüm. Bu kadarla kalsa iyi; odanın içinde üç ya da dört tane cüce gördüm ya da öyle tahmin ediyorum… O türden bir şokun etkisindeyken gördüklerinin detaylarını, sonrasında hatırlamakta güçlük çekiyor insan. Ne gördüğümden hala da tam olarak emin değilim yani. 

Evin Temelinden Çıkan Kemikler

Gündüz, gece yaşadığım bu tuhaf ve korkutucu olayı dedeme anlattığımda, dedem evin yapımında, temel için kazdıkları yerden çok sayıda kemik topladıklarını anlattı.

Odada sabaha kadar davul zurna sesleri hiç susmadı. Bağırıyorum ama sesim çıkmıyor… Sesler zamanla giderek azalacağına, davul zurna sesleri bir süre sonra resmen kulağımın dibinde çalmaya başladı. Sabah ezanı okununcaya kadar da hiç susmadılar. Ancak sabah ezanı okunduktan sonra gitti. 

Gündüz, gece yaşadığım bu tuhaf ve korkutucu olayı dedeme anlattığımda, dedem evin yapımında, temel için kazdıkları yerden çok sayıda kemik topladıklarını anlattı. Ayrıca özellikle o odada yatarken böyle garip şeyler gören bir tek ben değilmişim. Yani evde herkes o şeylerin orada var olduklarını biliyormuş. Anlayacağınız o gün araya gittim…

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CİN DENEYİMİ: ASTRAL SEYAHATTE CİN MUSALLAT OLDU

CİN DENEYİMİ: SAHİPLİ DEFİNE

CİN DENEYİMİ: CİNLİ ÖĞRENCİ EVİ

Korku Hikayeleri – Cin Hikayeleri

Advertisement
1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Arkadaşımın Kılığında Görünen Cin - Paranormal Haber

Soru Sor - Fikrini Yaz