Connect with us
Yaşanmış Kısa Cin Hikayeleri - 7 Yaşanmış Kısa Cin Hikayeleri - 7

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Yaşanmış Kısa Cin Hikayeleri – 7

Anlatıcıları tarafından gerçekten deneyimlendiği iddia edilen 5 adet kısa cin hikayesi. Okuyacağınız hikayelerin başlıkları ise şu şekilde: “Peşimde Cinler Var”, “Cinler mi Yoksa Başka Bir Şey mi”, “Cinler mi Musallat Oldu?”, “Bilinmeyen Varlıkla İrtibat”, “Bilinmeyen Varlıkla Anlaşma”

Published

on

Anlatıcıları tarafından gerçekten deneyimlendiği iddia edilen 5 adet kısa cin hikayesi. Okuyacağınız hikayelerin başlıkları ise şu şekilde: “Peşimde Cinler Var”, “Cinler mi Yoksa Başka Bir Şey mi”, “Cinler mi Musallat Oldu?”, “Bilinmeyen Varlıkla İrtibat”, “Bilinmeyen Varlıkla Anlaşma”

Hikaye 1: Peşimde Cinler Var

Sanırım bazı cinler beni takip ediyorlar. Yani peşimde cinler var-nasıl ifade edeceğimi bilemedim. Bu aslında uzun süredir vardı. Benim kendi benliğimden ayrı bir iç sesim var… Şimdi üniversite sondayım. 5. sınıftan beri var. Bir şekilde diğer iç seslerimi yok ederek, kendisi başat iç ses oldu. Çok saldırgan bir yapısı vardı. Çoğu zaman insanlara nasıl gıcık olduğunu, onları nasıl öldürmemiz gerektiğini filan söyleyip dururdu. Bir ara da birtakım kanlı, şiddet dolu hayaller gösteriyordu. Ama tabi ki onun dediklerini asla yapmadım. Ama bir açıdan; çok iyi iki arkadaş gibiydik. Neredeyse hiç yanımdan ayrılmıyordu.

İkinci olarak; benim odam bazen inanılmaz soğuyordu. Yaz veya kış olması farketmiyordu. Yani evin geri kalanı gayet sıcak olmasına rağmen odam buz gibi oluyordu. Çok geçmeden babam da bu durumu fark etti. Geçmiş zaman kalıbıyla yazdığımı farketmişsinizdir zaten. Bunlar şu anda yok. Babamla konuşunca o bana bir takım dualar okumaya başladı. O zamandan beri en azından iç ses yok. Ama odam bugün de soğuktu mesela ve odamda inanılmaz bir yalıtım var. Yani rüzgardan veya başka bir şeyden dolayı soğuması mümkün değil.

Benim asıl öğrenmek istediğim; okuma bitince ne olacağı? Zaten sonuçta babam evliya değil, ben de pek dindar sayılmam. Ve geri gelmeye çalıştıklarını hissediyorum. Babam ilk defa okuduğunda odamın camına iki tane taş atılmıştı. Ayrıca babam bazı insanların cinleri -veya her neyseler- duyabildiklerini, bu yüzden cinlerin bu insanları bulunca bırakmak istemediklerini söylüyor…

Birkaç gün önce iyi bir cin çağırdım. Artık gelen ne kadar iyiydi bilemiyorum ama bana odamı soğutan cinin bunu sadece keyif için yaptığını söyledi. Hatta bunu dört kez sordum… Bu cinler aşık falan olmuş olabilirler mi? Yani duyuyoruz böyle şeyleri ne kadarı doğru bilemem ama…

Babam okumaya başladığından beri kendimi çok yalnız hissediyorum. Yani yıllarca bir ikizle yaşayıp aniden bir gün kaybetmek gibi. Yıllardır belki de ilk defa yatağa yattığımda, karanlığın içinde yapayalnız kaldığımı anlıyorum. Bu yüzden geri gelmesini istiyorum iç sesimin…

Hikaye 2: Cinler mi Yoksa Başka Bir Şey mi

Almanyada yaşıyorum. Burada doğdum ve büyüdüm. Türk arkadaşım neredeyse hiç olmadı. Türkiye’yi çok seviyorum ancak maalesef en son ben 10 yaşındayken geldim. Neredeyse hiçbir şey hatırlamıyorum. Birkaç yıl öncesine kadar Türkçe’m de pek iyi değildi. Evde  kardeşimle de Almanca konuşuyorduk…

Anlatacağım olay; ben 7 yaşındayken oldu. Biliyorum çok uzun süre geçti aradan ama hiç unutmadım ve annemden başka kimseye anlatmadım. Annem bana inanmadı. Dolabımızı yaktığım için öyle bir hikaye uydurduğumu zannetti.

Ağustos ayıydı ve o evimize yeni taşınmıştık. Annem ve ben yeni evimizde kaldık Babam ve abim eski evimizde. Daha her şeyi yeni evimize getirmemiştik. Bir gece yatmaya gittiğimizde beni uyandırdılar. Karşımda aynı benim gibi gözüken üç kişi gördüm. Cin miydiler bilemiyorum. Çünkü bana hiçbir şey yapmadılar.

”Sen saçını mı kestirdin? Sen saçını mı kestirdin?” deyip duruyorlardı. Evet, ben de gerçekten saçlarımı kestirmiştim ondan iki gün önce…Sonra geri uyudum ve yine uyandırdılar. Uyandım; sonra da gittiler. Yataktan kalkarak kolilerin ve dolapların dağınık şekilde durduğu odaya baktım. Beni uyandıranlar orada dolanıyorlardı. Ben sadece onları izliyordum çünkü çok küçüktüm ve bütün bunları rüya zannediyordum…

Sonra bana çakmağın nerede oldugunu söylediler. Ben de gittim ve çakmağı aldım. Gercekten de söyledikleri yerdeydi… Sonra bana sigaranın nerede olduğunu söylediler. Onu da buldum. Bana sigaranın nasıl sarıldığını anlattılar ancak ben yapamadım ve bana küfür etmeye başladılar. “Onu sar, ağzına tut” dediler. Ben de yaptım. Sonra yaktım ama sigarayı ters tuttum ağzıma. İçime çekmedim. Ancak ateş kokusu alınca korktum ve elimden attım. Annem bana kızmadan yatmalıyım diye düşündüm.

Yatağıma dönmeden önce alıp, dolabın içine attım yerdekileri. Sonra yattığımız odaya gittim ama beni uyutmadılar. Bana bıçakların nerede olduğunu söylediler. Bu defa ben de “Bıçaklardan korkarım. Almam.”‘ dedim. Ama gittim ve aldım. Sonra ceket askısına saplamaya ve oraya bir şeyler çizmeye çalıştım. Ve o eskiden ceketlerimizi asmak icin kullandığımız askı bugün hala var; kelerimizde duruyor.
Ve size yemin ederim hala o zaman yaptığım izler duruyor.

Ben rüya görmedim ve annem bana inanmıyor. Yine de o bıçakla anneme bir şey yapmadığım için çok mutluyum! Ve iyiki de o yanan sigarayı dolabın içine attım. Çünkü sadece bir tane dolap vardı ve sadece o yandı. Yoksa etrafta bir sürü karton da yanardı. Babam bana iyi kızmıştı hiç unutmuyorum…

Hikaye 3: Cinler mi Musallat Oldu?

Herşey akşam ailemle yemek yerken başladı. Babam önce oturma odasının kapısında bir karartı gördüğünü söyledi. İlk başta aldırmadık ancak daha sonra annem yemek getirirken tuttuğu tabak kırıldı fakat normal bir tabak kırılması gibi değildi. Tabak resmen patladı ve tuzla buz oldu. Bu olay annemlere tesadüf gibi gelse de ben bir şeylerden huylandım.

Sonra ne olduysa gece oldu: Gece saat 2-3 gibi kapımız kırılırcasına yumruklandı. Gürültüye uyanan babamlar hemen kapıya koştular. Fakat bizim bir dış kapımız ve bir de normal kapımız var ve dış kapıyı kilitlemeden uyumayız. Doğal olarak kapı o gece de kitliydi. Hatta bizzat ben kilitlemiştim fakat gelen ses iç taraftaki kapıdan geliyordu… Beni korkutan buydu. Dış kapı kilitli olduğu halde nasıl iç kapı yumruklanır?

Bunlara ilaveten; evde tek olduğum zamanlarda sürekli tıkırtı sesleri duyuyorum. Sanki birisi odalarda gizlice dolanıyormuş gibi hissediyorum.

Bir gece evde televizyon izlerken camdan birisinin bana baktığını hissettim. Döndüğümde bir karartının hemen kaybolduğunu gördüm. En son; yine evde tek başıma kaldığım bir gün kapımız tırnaklanıp zorlanıyormuş gibi sesler geliyodu. İlk başta bir hırsızın girip kapıyı zorlamaya çalıştığını zannettim. O kadar korkmuştum ki elime bir bıçak aldım ve birden kapıyı açtım. Hiçbir şey yoktu! Bu olaylar bana git gide daha çok artıyor gibi geliyor. Ayrıca sinirlerimi de bozmaya başlıyor.  Bilemiyorum cinler mi musallat oldu evimize yoksa başka bir şey mi var?.

Hikaye 4: Bilinmeyen Varlıkla İrtibat

Bazı tesadüfler sonucu biriyle tanıştım. Arkadaş ortamında bir süre sonra samimi olduk ve nasıl denir “bir varlıkla irtibatta olduğunu” söyledi. İnanmadım tabii ki ve ispatlamasını istedim. İlk önce; elinin dış kenar kısmına, çakmakla yaklaşık 15-20 dakika kadar ateş tuttum. Bu arada muhabbet ediyorduk hiçbir şey yokmuş gibi… Daha sonra; tek kolunu kaldırdı ve 3 kişi, ayaklarımız yerden kesilecek şekilde asıldık koluna. Üçümüzün ortalama ağırlığı tahminimce hiç yoksa 200 kilo kadar vardır. Ve kolu eğilmedi dahi!..

Bütün bunlar benim inanmama yetmedi doğal olarak. Sonuçta bize kanıt diye gösterdikleri fiziksel olaylardır. Bilemiyorum; sıra dışı bedensel yetenekleri olan biri de olabilirdi… İletişimde olduğunu iddia ettiği varlığın adını sordum. “El Semum yada Samim gibi bir şey söyledi. Uzun zaman geçti üzerinden; şimdi tam olarak ne dediğini doğrusu hatırlayamıyorum… Teyzem, Kuran okuyan birisi. Namazında niyazında dindar bir insan… Gidip, o arkadaşın bana söylediği ismi sordum. “Sakın! Bir daha anma o adı ve sana kim söylediyse bir daha görüşme onunla.” dedi. “İblislerin en kötüsü; söylediğin isim.” dedi.

Bunun üzerine iyice merak sardı beni. Bir gün; samimi bir arkadaşımı, kuzenimi ve bahsi gecen kişiyi, teyzemin evine çağırdım ve bu varlığı bize gösterip gösteremeyeceğini sordum. “Tavsiye etmiyorum ama gerçekten görmek istersen gösteririm” dedi. Işıkları söndürdük. Odaya sadece pencereden ay ışığı giriyordu. Odadaki kişilerin yüzlerini, sadece bu hafif ışıkla seçebiliyordum.  Bir süre sonra kafasını Önüne eğdi ve bugüne kadar bir insanda duymadığım, tuhaf bir hırlama sesi gelmeye başladı.

Kafasını kaldırdı… Bilemiyorum; göz yanılması da olabilir… Kulaklarının büyüdüğünü, burun ucunun genişlediğini ve göz çevresinin karardığını gördüm. Ortamda ışık az olduğu için de kafamda yarattığım bir şey olabileceğini düşündüm. Bir süre bakıştıktan sonra ayağa kalkıp, üzerime gelmeye başladı. Bu sırada aynı hırıltı kesilmeden devam ediyordu. Alnını alnıma dayadı ve aynı anda müthiş bir baş ağrısı başladı bende.

Kafasıyla itekliyordu sürekli. Tedirgin olmuştum ama aklımda hala şüphe olduğu için sinirlenmeye başladım ve ben de iteklemeye başladım.2 dakikaya yakın bir süre bu şekilde baskıdan sonra, arkadaşım kalkıp “Yeter bu kadar” deyip, ışığı açtı. Ve bahsi geçen kişi bir anda yere çöktü. Kendine geldiğinde; dayak yeme pahasına, ne olduğunu hatırlamadığını söyledi.

Daha sonra bahsi geçen kişinin çevresinden birkaç kişiden sordum soruşturdum: 3-4 kere büyük trafik kazası atlatmış ve hepsinden de burnu bile kanamadan kurtulmuş olduğunu öğrendim. Hala gördüklerimden ve yaşadıklarımdan şüphe duyuyorum. Bilemiyorum böyle şeyler gerçekten de mümkün mü… 

Hikaye 5: Bilinmeyen Varlıkla Anlaşma

Son zamanlarda üzerimde müthiş bir ağırlık vardı. Öyle ki güneşe dahi çıkamaz olmuştum. Aşırı bir baskı hissediyordum üzerimde. Dayanamayacak haldeydim ve en son bunalımdan halsiz kalıp yatağımda yatarken odam birden karardı. Bütün ışıklar gitti. Odamdaki lambamın ve bilgisayarımın ekranı söndü. İlk önce elektirikler gitti sandım fakat etraf tamamen kararmıştı. Anormal bir karanlıktı. Açıkcası korktum.

Hemen kapıya yönelmeye çalıştım. Fakat hareket edemiyordum. Mecburen sırt üstü yatağımda yatmaya devam ederken birden odam sallanmaya başladı. Hatta yataktan düşecek dereceye geldim. Sonra o kırmızı gözleri gördüm. Hala yataktaydım, kımıldayamıyordum. Sırt üstü yatıyordum ve tam önümde iki kırmızı göz vardı. Bir an korkudan bilincimi kaybedecek gibi oldum. Sonra dua okumayı düşündüm. Din ile fazla aram olmadığı için çocukken öğrendiğim duaları hatırlamaya çalıştım. Tam o anda bir kahkaha patladı odada.

Bayılmak istiyordum, dayanamıyordum bu kadar korkuya. Sonra yatağımda bir güç beni hafifçe kaldırmaya başladı. 20-30 cm yataktan ayrılmışımdır. Havada asılıyken gözlerimden yaşlar geliyordu. “Lütfen bırak beni. Canımı bağışla” diyordum içimden. Sonra bana seslendi “Hımm” dedi “Demek canını bağışlamamı istiyorsun…” Sesi doğruca beynimin içindeydi. Telepati kurmuştu sanırım benimle. “Evet” dedim “Ben ne yaptım sana” diye yalvarmaya başladım. Birden “Sus!” diye bağırdı. Beynim patlayacak gibi oldu. “Senin canını almayacağım. Seninle anlaşma yapmaya geldim. Sana büyü yaptılar. Sen de yardım arıyordun. Bense hep seni izliyordum zaten” dedi. “Kim yaptı bana büyüyü? Ben kime ne yaptım? dedim. “Kalbini kırdığın birisi dedi ve eğer yardımımı almazsan en fazla 2 ayın var. 2 ay içinde delirip, kendini öldürürsün bunalımdan” dedi.

Gerçekten de öyleydi. Git gide kafayı yemek üzereydim. Günde 4 saat yataktan çıkmadığım oluyordu. Sonlara beni bıraktı; üstümden gücünü çekti ama oda hala kapkaranlıktı. Sadece kırmızı gözleri görünüyordu. Üzerimdeki ağırlık kalkınca rahatladım. Korkumu da biraz hafifletti bu. “Peki” dedim “Sen şeytansın” o anda sözümü kesti “Ben şeytan değilim” dedi “Ama ne ve kim olduğumu sana söylemek zorunda da değilim” dedi. “Ben sadece sana bir kurtuluş sansı sunuyorum” dedi. “Peki” dedim “Bunun karşılığındada benden ne istiyorsun?” dedim. Bana “Senden sadece arkadaşlığını istiyeceğim. Başka bir şey değil” dedi. Kendimi biraz olsun toparladığım için ve biraz da bu tür konuları az çok bildiğim için “Sana ne ruhumu satarım ne de kölen olurum” dedim. Yeniden güldü. “Sadece arkadaşım olacaksın. Zamanı geldiğinde beni çağırırsan sana yardım edeceğim ve karşılıklı olarak da sen bana yardım edeceksin. Tabi canın isterse fakat şu an için sadece aramızda bir bağ olacak. Kabul edersen bir daha acı çekmeyeceksin ve sana karşı olan bütün kem gözleri dağlayacağım” dedi.

Bak dedi görüntüm ve sana verdiğim korkunun farkındayım. İşin aslını sana anlatayım; bizler arasında; bir insanla arkadaşlık demek bir bağ kurmak demektir… Sana çok kötü bir büyü yaptılar. 3 ay bu kara büyüye dayandın aklını yitirmeden ve çektiğin acılar, ıstırap, senin ruhunu güçlendirdi fakat bu kara büyü senin gibi cahil fakat çok dayanıklı biri olsa da çözümünü bulamazsan zamanla seni yok eder. Aramızda bir bağ kurma karşılığında bu bağ ile senin gücün beni de güçlendirecek.

Mantıklı geldi. Bazen anlık kararlarım olur. Bu da biraz böyle oldu aslında. “Tamam” dedim. Sonra sanki odadaki karanlık içime doldu daha sonra yeniden dışarı çıktı. Odada artık kırmızı gözlerin yanında karanlık bir siluet de görmeye başladım. “Anlaşmamız yapıldı. Bundan sonra bir parçam içinde. Beni hissedip çağırdığında yanında olurum. Üstündeki büyüyü de aldım fakat bundan sonra çevrende garip siluetler görürsen şaşırma. Onlar her zaman sizin etrafınızda olurlar. Görürsen görmemezlikten gel” dedi.  Sonra kıkırdadı ve odam normale döndü…

Kendimi gerçekten iyi hissediyorum artık. En azından gündüzleri. O üzerimdeki baskı ve bunalım hisleri neredeyse tamamen kayboldu. Fakat geceleri camdan bakamıyorum. Bu iş beni giderek korkutmaya başladı. En yakın zamanda bir hocaya gideceğim; inşallah kurtulurum…

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Babamı Boğan Varlık

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Sizlere uzun zaman önce yaşadığım ama bir türlü etkisinden kurtulamadığım bir olayı anlatmak istiyorum. Benim 14 yaşında, kardeşiminde henüz 5 yaşında olduğu bir dönemdi.

Published

on

By

Yaşanmış Korku Hikayeleri Babamı Boğan Varlık

Yaşanmış Korku Hikayeleri - Sizlere uzun zaman önce yaşadığım ama bir türlü etkisinden kurtulamadığım bir olayı anlatmak istiyorum. Benim 14 yaşında, kardeşiminde henüz 5 yaşında olduğu bir dönemdi.

Kardeşim gece yatmadan önce çok huzursuzluk çıkarırdı. Sürekli başka varlıklardan korkar bu nedenle benimle birlikte yatmak isterdi. Yine o gecelerden biriydi. Kardeşim benim yanıma geldi ama bir türlü onu uyutmayı başaramamıştım. Gecenin 2’sine kadar bu şekilde devam etti. Kardeşim uyuduktan sonra ben de bir süre arkadaşımla mesajlaşmaya karar vermiştim. Kardeşim bir anda uyandı ve "Beni neden parka götürmüyorsun?" diye söylenerek koşarak odasına kaçtı.

Uyku sersemi olduğundan dolayı bu tarz bir şey söylediğini düşündüm. Kardeşim içeri girdiği sırada büyük bir çığlık attı. "İçerde yabancı bir adam var!" diye bağırıyordu. O sırada içeri annem girdi. Şok olmuş bir vaziyetteydi. Bize bir şeyler anlatmaya çalışıyor ama bunu bir türlü beceremiyordu. Babam gelince anneme hızlıca bir tokat atarak kendine gelmesini sağladı. Annem kendine gelince olanları yalnızca babama anlatabileceğini söyledi.

Odaya geçtikten sonra annem heyecanlı bir şekilde olanları anlatmaya başladı. Annem meğerse babamın yanında siyah pardesülü bir adamın onu boğazladığını görmüş. Babam bu anlatılanlara o sırada pek inanmadı. Ama az önce kardeşim bana bu durumun aynısını anlatmıştı. Annemin durumu görmesinden sonra babam kurtulabilmiş. O günden sonra daima ışıkları açarak uyudum. Annem ve babamda aynı şekilde dualarla korunarak bu zorlu günleri atlatabildi.

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Wikipedia

Continue Reading

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Ormanda Beni Takip Eden Cinler

Ormanda yürüyüşe çıktıktan sonra yolunu kaybeden bir doğa severin önce seslerle başlayan sonra kendisine görünen “cinler”le yaşadığı korku dolu kovalamaca.

Published

on

By

Ormanda Beni Takip Eden Cinler

Ormanda yürüyüşe çıktıktan sonra yolunu kaybeden bir doğa severin önce seslerle başlayan sonra kendisine görünen "cinler"le yaşadığı korku dolu kovalamaca.

Yaşanmış Korku Hikayeleri: Size başımdan geçen uzun zamandan beri büyük bir korkuyla hatırladığım olayı anlatmak istiyorum. Doğanın içinde olmayı her zaman çok sevmişimdir. Boş zamanlarımda mutlaka doğa yürüyüşleri yapmaya özen gösteririm. Bu alanda keşif yapmak beni gerçekten çok heyecanlandırır. Yine bir Pazar günü ormanda yürüyüş yapmak için yola çıkmıştım. Hava da tam yürüyüş yapacak cinstendi. Amacım ormanda akşama kadar vakit geçirerek biraz temiz hava almaktı.

Ormana giriş yaptığımda karşıma çıkan manzara beni büyülemişti. Yine herşey oldukça temiz ve sakin gözüküyordu. Ama ilerleyen saatlerde bu huzurum yerini korkuya bırakacaktı. Ormanda ilerlerken yolumu kaybettiğimi fark ettim. Ormanda yolu bulmak artık benim için imkansız bir hale gelmişti. Üstelik telefonda ormanın tam ortasında çekmiyor ve kimseye ulaşamıyordum. Zaten korkmuş bir haldeyken duyduğum sesler korkumu biraz daha katladı. Çalılıkların arasından uğultu gibi sesler geliyordu.

Ansızın kafamı çevirdiğimde yanımda bir gölgenin beni izlediğini fark ettim. Sonra aniden ortadan kaybolmuştu. Her geçen zaman ortaya çıkan sesler ve gölgeler artmaya devam ediyordu. Birden çalıların arkasından bir çift gözün bana baktığını gördüm. Simsiyah bir gölge şeklinde olan bu varlığın sadece gözleri belirgindi. Onun bir hayvan olduğunu sanarak ona doğru bir taş attım ama atmış olduğum bu taş bu varlığın içinden geçip gitmişti.

O an fark ettim ki, gördüğüm bu yaratık aslında bir cindi. Korkuyla bulunduğum alanın tersine doğru koşmaya başladım. Yaratık beni takip ediyor ve bir gölge gibi peşimde süzülmeye devam ediyordu. Apar topar dualarla ormandan çıkabildim. O günden sonra "cinler"den korkuma yalnız başıma asla bu tarz yerlere gitmemeye özen gösterdim.

Continue Reading

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Ruh Çağırdığını Zanneden Neriman Ablanın Başına Gelenler

Kendini ruh çağırma, büyü konularında yetenekli gören bir hanım ablanın, ruh çağırdığını zannederek kendi başına musallat ettiği cinlerle yaşadığı sıkıntı.

Published

on

By

Ruh Çağırdığını Zanneden Neriman Ablanın Başına Gelenler

Kendini ruh çağırma, büyü konularında yetenekli gören bir hanım ablanın, ruh çağırdığını zannederek kendi başına musallat ettiği cinlerle yaşadığı sıkıntı.

Yaşanmış Korku Hikayeleri: Sizlere yakın akrabamın başından geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Akrabalarımız bizi ziyaret için İzmir’den İstanbul’a gelmişlerdi. Akrabamız uzun zamandan beri büyü işleriyle uğraştığını bu alanda çok marifetli olduğundan bahsetti. Pek çok ölüyle (?) irtibata geçen Neriman abla son yaşadıklarını ise korku dolu gözlerle anlatmaya başladı.

Yine günlerden birinde ölülerle irtibata geçmeye çalışırken yolunda gitmeyen bir şeylerin olduğunu fark etmiş. Daha sonradan aslında o gün onu ziyaret için gelen kişinin kötü bir cinni olduğunu anlamış. Ona musallat olan bu cinni Neriman ablaya kabus dolu günler yaşatmaya başlamış. Neredeyse aklını kaybedecek derecede korkunç olaylar yaşamaya başlamış. Eşi de bu zor günlerinde ona destek olmaya çalışsada, onun her geçen gün biraz daha yıprandığını görüyormuş. Hangi doktora giderlerse gitsinler onun için çare bulunamamış.

En sonunda çareyi bir hocaya gitmekte bulmuşlar. Hoca en güvenilir hocalardan biri olarak görülüyormuş. Hocaya gittikten sonra meğerse Neriman ablaya bir büyünün yapıldığını öğrenmişler. Meğerse ayrıldığı nişanlısı ona sabun büyüsü yapıp bir tuvaletin dibine gömmüş. Sabun erimeye devam ettikçe de her gün biraz daha gücünden kaybediyormuş. Hocanın yardımıyla sabunun bulunduğu yeri bulup büyüyü çözmüşler. Eğer durumun böyle olduğu anlaşılmasaydı çok daha korkunç şeyler olacaktı. Bunu anlatan Neriman Abla bundan sonra hiçbir şekilde büyü gibi işlere bulaşmayacağını söyledi.

Continue Reading

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Rüya mı Gerçek mi?

Abisiyle birlikte ziyarete gittikleri köylerinde, geceyarısı köyün ünlü terk edilmiş evine girmeye karar veren gencin başına gelen esrarengiz olay.

Published

on

By

yaşanmış korku hikayeleri rüya mı gerçek mi

Abisiyle birlikte ziyarete gittikleri köylerinde, geceyarısı köyün ünlü terk edilmiş evine girmeye karar veren gencin başına gelen esrarengiz olay.

Yaşanmış Korku Hikayeleri: Abim ve ben gençlik zamanlarında annemin doğduğu köye ziyarete gitmiştik. O zamanlar henüz gençlik çağlarında ve heyecan arayan gençlerdik. Özellikle köyün var olduğu gizemli havası oldukça hoş gelmişti. Bu köyde uzun zamandan beri anlatılan bir efsane vardı. Köyün en sessiz ve ücra bulunan bir yerinden bahsediyorlardı. Tepedeki ev köyün en gizemli noktalarından biri olarak kabul ediliyordu. Herkes oraya gitmeye çekinir ve mümkün olduğu kadar yakınında dolaşmazlardı.

Abim ve benim için yeni bir macera fırsatı doğmuş gibiydi. Zira bu tarz şeyler bizi hep heyecanlandırmış ve etkilemişti. Tabi abimin benim kadar inançlı biri olduğu söylenemezdi. O bu tarz şeyleri hep saçma bulmuş ve genel olarak bunları komik görüyordu. Ama köyde yaşadığımız o gizemli olay bundan sonra onun düşüncesini değiştirecekti.

Bir gece tepedeki evi yani bu çok korkulan evi ziyaret etmeye karar verdik. Amacımız bu eve giderek sadece biraz zaman geçirmekti. Annemler uyuduktan sonra abimle sessiz bir şekilde evden çıktık. Gecenin en kör karanlığında evin bulunduğu yere doğru yola çıktık. Köy yerinde kimsecikler yoktu. Bir tek ikimiz gecenin kör karanlığında bir çılgınlığa kalkışmıştık.

Uzun bir mesafe sonrasında nihayet eve ulaştık. Burası anlatıldığı kadar vardı. Hayvan kemikleri görmüş, evin duvarlarında kaplı olan anlamını bilmediğimiz pek çok kelimeyle karşılaşmıştık. Evdeki birkaç parça eşyada oldukça eski tarihlerden kalma gibi gözüküyordu. Abim bir bıçağı alarak incelemeye başladı. O sırada hızlı hareket etmediği halde elini kesmişti. O sırada evin içinden yükselen bir uğultu duyduk.

Öyle demeye kalmadan birkaç siyah köpek karşımıza dikildi. Ve evin içinde bizi kovalamaya başladı. Ne olduğunu anlayamadan kan ter içinde evden koşa koşa ayrıldık. Köpeklerin sesleri uzun süre boyunca devam etmişti ama köpekler gözükmüyordu. Böyle demeye kalmadan annem tarafından hızlı bir şekilde uyandırıldım. Meğerse çığlık çığlığa kalmışım ve fena sayıklıyormuşum. Sabah olunca abimin yanına gelince şok geçirmiştim. Zira abimin parmağı tıpkı dün gece olduğu gibi aynı yerden kesik durumdaydı.

Daha Fazla: Yaşanmış Korku Hikayeleri

Continue Reading

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Keşke Hiç Cin Çağırmasaydık

Konu hakkında yeterli bilgileri olduğunu sanarak cin çağırma gafletine düşen birkaç gencin başına gelen korkunç olayların hikayesi…

Published

on

By

yaşanmış korku hikayeleri Keşke Hiç Cin Çağırmasaydık

Konu hakkında yeterli bilgileri olduğunu sanarak cin çağırma gafletine düşen birkaç gencin başına gelen korkunç olayların hikayesi...

Keşke Hiç Cin Çağırmasaydık

Adım Emir. Size kendi başımdan geçen ve uzun zamandan beri etkisinden çıkamadığım bir olayı anlatmak istiyorum... Arkadaşım Ali ve ben uzun yıllar önce cin çağırma konusuna merak salmıştık. Bu konu çok ilgimizi çekiyor ve her daim bunun hakkında kendimizi konuşurken buluyorduk. Bir gün bu konuyu gerçeğe dönüştürmeye karar verdik. Birkaç arkadaşımızı daha alarak ikindi sonrasında cin çağıracaktık. Konu hakkında çok fazla şey öğrendiğimizden dolayı bu işi başarmak bizim için bir sorun değildi.

Annemler evde yokken dört arkadaş bir araya gelerek çalışmalara başladık. Artık cin çağırmak için herşey hazır durumdaydı. Cin çağırmaya uygun olarak tüm adımları sırasıyla yaptık. Yalnız bir süre sonra odanın yaz aylarında olmamıza rağmen çok soğuk olduğunu fark ettik. Resmen odanın içinde tir tir titreyecek seviyeye kadar gelmiştik. Derken bir çatırtı koptu ve birisi gülerek isimlerimizi fısıldamaya başladı. Biz ne olduğundan habersiz bir şekilde korku dolu gözlerle birbirimize bakıyorduk. Bir süre sonra Ali bu işi hiç sevmediğini ve gelen cinninin pek iyi olmadığını söyledi. Bizde olanlardan sonra oradan apar topar çıkmıştık.

Annemler gelene kadar dışarıda arkadaşlarla takıldıktan sonra herkes evine geçti. O günden sonra artık dört arkadaş için kabus başlamıştı. Ali’nin söylediği gibi gelen iyi bir cinni değildi. O geceden sonra her gece boyunca sürekli farklı şekilde korkutuluyor ve çığlıklar içinde uyanıyordum. İşin korkunç tarafı diğer arkadaşlarımda bu durumdaydı. Uzun zaman geçmesine rağmen kötü olayların ardı arkası kesilmemişti.

En sonunda bir hocaya görünerek durumdan kurtulmaya çalıştık. Hoca ikindi vaktinden sonra çağırılan cinnilerin kötü olma ihtimalinin çok fazla olduğunu gelen cinin de aynı şekilde kötü olduğunu ve bizimle eğlenmek istediğini söyledi. O günden sonra ne kadar çabalarsak çabalayalım bu yaratıktan bir türlü kurtulamadık. Şimdi halen kabusumuz devam ediyor. Keşke hiç cin çağırmaya kalkışmasaydık...

Daha Fazla: Yaşanmış Korku Hikayesi

Continue Reading

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Cinli Köye Gittik

Hakkında bir sürü hikaye duydukları cinli köyde bir gece kalmaya karar veren dört arkadaşın başından geçen korku dolu gecenin hikayesi.

Published

on

By

yaşanmış korku hikayeleri cinli köye gittik

Hakkında bir sürü hikaye duydukları cinli köyde bir gece kalmaya karar veren dört arkadaşın başından geçen korku dolu gecenin hikayesi.

Dört arkadaş bir gün eğlence maksatlı olarak her zaman anlatılan köye gitmeye karar vermiştik. Bu köy bizim çevremizde cinli köy olarak bilinir ve anlatılırdı. Bu hikayeleri her zaman gülerek dinlemiş ve her daim çok eğlenceli bulmuştuk. Bir gün sürekli olarak konuştuğumuz ve Tunceli’de bulunan bu köye gitmeye karar verdik. Ailelerimizden izin aldıktan sonra yola çıkmıştık. Amacımız burada sadece bir gece geçirerek eve dönmekti. 

Bize buranın tamamen terk edilmiş bir yer olduğu söylenmişti. Yani oraya vardığımız zaman kimse orada olmayacak ve sadece dört kişi, koca köyde yalnız kalacaktık. Ama hiçbiri umurumuzda değildi.  Sadece oraya vararak, eğlenceli bir gece geçirip, biraz da kafayı dağıtmak istiyorduk. Akşam vakitlerinde köye vardık. Dedikleri gibi kimsecikler yoktu. Köy zifiri karanlıktı. Her yer harap olmuş, terk edilmiş ve oldukça kötü görünüyordu. 

Bunlara aldırmadan köy içinde biraz gezinmeye karar verdik. Karşıdan gördüğümüz bir ev dikkatimizi çekmişti. Tıpkı filmlerdeki gibiydi. Bu haliyle oldukça korkunç gözüküyordu. Bu evin içine girmeye karar verdik. Eve girdikten sonra, burada çok keskin bir kokunun olduğunu fark ettik. Yıllar önce terk edilmiş bu evin her yeri iz içindeydi. Evin üst katına çıktık. Burası biraz daha iyi görünüyordu. Kapıyı kapattıktan sonra burada biraz içmeye karar verdik. 

Dört arkadaş yere oturmuş hem sohbet ediyor hem evin gizemi hakkında konuşuyorduk. Biz öyle konuşurken kapının kilitlendiğini duyduk. Birisi tarafından odanın içine kilitlenmiştik. Kapıyı açmaya çalışsak da bir türlü başaramadık. Korku ve şaşkınlıkla birbirimize bakarken bir anda arkadaşımın çığlığını duyduk. Camdan bir gölgenin içeri izlediğini görmüştü. Buradan çıkmak istediğini söyledi. Ancak oradan çıkmak için hiçbir yol yoktu. 

Üçüncü katta bulunduğumuzdan dolayı buradan atlamak çok kötü bir fikirdi. Mecburen beklemeye başladık. Sabaha kadar yaşadıklarımız adeta bir kabus gibiydi. Evin içinde sanki deprem oluşuyormuş gibi hissetmiş, yerin çatladığını duymuştuk. Gece boyunca evin içinde sanki hareket eden bir şeylerin varlığı mevcuttu. Sabah vakitlerinde dualarla oradan uzaklaşmayı başarabilmiştik. Bir daha da o cinli köyün yakınına bile yaklaşmadık.

Daha Fazla: Yaşanmış Korku Hikayeleri

Continue Reading

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Geceleri Korkutuluyorum

Geceleri cinler tarafından rahatsız edilip, korkutulan bir genç kızın başından geçenlerin hikayesi ve kendisine cinlerin musallat olma nedenini keşfi.

Published

on

By

Geceleri cinler tarafından rahatsız edilip, korkutulan bir genç kızın başından geçenlerin hikayesi ve kendisine cinlerin musallat olma nedenini keşfi.

Geceleri cinler tarafından rahatsız edilip, korkutulan bir genç kızın başından geçenlerin hikayesi ve kendisine cinlerin musallat olma nedenini keşfi.

Merhaba adım Sinem. Size başımdan geçen ve uzun zamandan beri hafızamdan silemediğim bir olayı anlatmak istiyorum. Biz dört kardeşiz. Bir ablam, bir abim ve bir de benden küçük bir erkek kardeşim var. Ben ablamla aynı odada yatarken diğer kardeşlerim de farklı bir odayı paylaşıyordu. Biz de ablamla ranzada yatıyorduk. Bir gece -tahminimce gece 4 veya 5 sıralarında- bir sesle birlikte uyandım. Kalkıp başımı çevirdiğimde annemin odaya geldiğini gördüm. 

Bizi kontrole geldiğini düşünerek durumu umursamadan yine uyumaya geçmiştim. O sırada annemin kulağımın yanına eğilerek bir şeyler fısıldadığını duydum. Ağzında sanki bir şeyler geveleyip duruyor bana bir şeyler anlatmaya çalışıyordu. Ben duruma anlam verememiştim. “Büyük ihtimal dua ediyor veya üstümü örtmediğim için bana söyleniyor.” diye düşündüm. Sonra bir anda sesin kesildiğini fark ettim.

Annemin gittiğini düşündüm. Gözlerimi açmamla birlikte o şeyi gördüm! O varlığı gördükten sonra bağırmak istesem de bir türlü bağıramıyordum. O benim karşımda dikilmiş ve işaret parmağımı sıkıyordu. Sonra üstüme büyük bir ağırlığın çöktüğünü hissettim. Hareket edemiyor gibi hissediyordum. Demeye kalmadan gözlerim kapandı ve kendimden geçtim. 

Gözlerimi açtığımda sabah olmuştu. Bu olaydan sonra her gece korkutulmaya devam ettim. Korkunç rüyalar görüyor cinler tarafından takip ediliyordum. Bu sorunun neden başıma geldiğini araştırmaya başladım. Bunun için bir hocadan yardım istedim. Hoca bana kahve falı baktığımı bu nedenle bunların başıma geldiğini söyledi. O günden sonra kahve falını tamamen bırakmıştım.

Daha Fazla: Yaşanmış Korku Hikayeleri

Continue Reading

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Arkadaşımın Kılığında Görünen Cin

Öğrenci evinde bir arkadaşıyla birlikte kalan Mustafa isimli şahsın, bir gece vakti yaşadığı ve korkudan bayılmasına yol açan olay.

Published

on

By

Yaşanmış Korku Hikayeleri Arkadaşımın Kılığında Görünen Cin

Öğrenci evinde bir arkadaşıyla birlikte kalan Mustafa isimli şahsın, bir gece vakti yaşadığı ve korkudan bayılmasına yol açan olay.

Adım Mustafa. Size başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Bu olayın etkisinden uzun zaman boyunca çıkamamıştım. Halen bu olayla ilgili sorulara cevap arar dururum… Neyse, üniversite tahsili amacıyla ailemin uzağında bir öğrenci evinde kalıyorum. Evde benden başka bir arkadaşım daha vardı: Nihat. Bir gün, gece geç saatlerde eve gitmek üzere yola çıkmıştım. Bildiğim kadarıyla ev arkadaşım Nihat ise o sırada evde uyuyordu. Evimize giden yol bayağı ıssız ve tenha bir yoldu. 

Oradan geçip giderken bazen korkuyordum. Yine gecenin geç saatlerine kaldığımdan dolayı ortam iyice ıssızlaşmıştı. Ben yoluma devam ederken karşıma iki genç çıktı. Ellerinde içki şişeleri ve ağızlarında sigaraları vardı. Bana sataşacakları belli gibiydi. Birisi bana doğru gelerek omuz attı. Bense durumu pek önemsemeden oradan hızla geçmeye çalıştım. Arkama bile bakmadan oradan uzaklaştım.

Neyse ki tatsızlık çıkmamıştı. Eve geldiğimde kapıyı ev arkadaşım Nihat açmıştı. Odama doğru yöneldim. Cep telefonuma yeni bir mesaj geldiğini gördüm. Ama mesajı ev arkadaşım Nihat atmıştı. Şaşırmıştım: Zaten yan odamda bulunan birinin neden bana mesaj attığı aklımı karıştırmıştı. Nihat, gönderdiği mesajda “Bugün bir başka arkadaşında kalacağı için eve gelemeyeceğini, yarın evde olacağını” söylüyordu. Ben de Nihat’ın odasına giderek “Bana şaka mı yapıyorsun?” dedim. Nihat’sa bu sözlerim karşısında sırıtmaya başladı. O sırada kapı hızlı bir şekilde çalınmaya başladı. Koşarak kapıyı açtığımda karşımda Nihat’ın olduğunu gördüm. 

Ben onu karşımda görünce korkudan bayılmışım. Uyandığımda sabah olmuştu ve evde kimse yoktu. Sabah olunca Nihat eve geldi. Meğerse gece boyunca dışarıdaymış ve mesajı atan da gerçekten oymuş. Ancak hiçbir zaman bana kapıyı açmamış ve o gün o saatlerde evde bulunmamış. Ben bu olayı anlattığımda bana önce inanmadı. Ama ilerleyen zamanlarda ev içinde bazı korkunç olaylar olmaya devam ettiğinde bana inanmaya başladı. Sonraları o evden taşındık. Şimdilerde ise başka bir evde yaşıyoruz.

Daha Fazla: Yaşanmış Korku Hikayeleri

Continue Reading

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Korkudan Evde Yalnız Kalamıyorum

Yeni taşındıkları evde yalnız kalan kadının eşi kılığına giren bir cinle yaşadığı korku verici olayın hikayesi.

Published

on

By

yaşanmış korku hikayeleri - korkudan evde yalnız kalamıyorum

Yeni taşındıkları evde yalnız kalan kadının eşi kılığına giren bir cinle yaşadığı korku verici olayın hikayesi.

Yaşanmış Korku Hikayeleri - Adım Elif. Sizlere başımdan geçen korku verici bir olayı anlatmak istiyorum. Maddi imkansızlıklardan dolayı istediğimiz eve çıkamamıştık. Sessiz ve ıssız bir yerde bir ev kiralamış mecburen bu evde kalmaya başlamıştık. Üstelik çalışma şartlarımız da çok ağırdı. Hem eşim hem de ben sabahtan akşama kadar çalışıyor eve kendimizi zor atıyorduk. Yani aslında hayat bizim için oldukça zor geçiyordu. Tuttuğumuz eve de hiçbir zaman kanım ısınmamıştı. Ama bundan başka imkanımız olmadığı için mecbur bu durumu kabullenmiştim. 

Yine günlerden bir gün işten çıkmış eve yorgun argın dönüyordum. Eve vardığımda kimsenin olmadığını gördüm. Zaten eşim benden daha geç eve gelirdi. Oturma odasına geçerek biraz kafa dağıtmaya karar verdim. Koltuğa uzandım ve televizyonu açtım. Bir süre sonra mutfaktan çok büyük bir tabak çanak kırılması sesi koptu. Olduğum yere çivilenmiştim. “Mustafa sen misin?!” diye bağırdım. Mutfaktan “Evet, benim’’ sesi gelmişti. Koşarak yanına gittim ne olduğunu merak etmiştim. Mutfağa gittiğimde orada kimsenin olmadığını gördüm. Üstelik mutfakta kırılan veya dökülen hiçbir şey yoktu.

Evin tamamını aradım ve yine kimseyi bulamadım. Herhalde ben çok yorgun olduğumdan dolayı bana o şekilde geldiğini düşündüm. Sonra kapı sert bir şekilde çalınmaya başladı. Gelen eşimdi. Ona çok korktuğumu ve başıma gelen olayı anlattım. Eşim hiçbir şey söylemeden beni gülümseyerek dinliyordu. Sonra odasına doğru çekildi. Bende onun yorgun olduğunu ve biraz dinlenmek istediğini düşünmüştüm. Tekrardan oturma odasına geçerek televizyon izlemeye devam ettim. 

Birkaç saat televizyon izledikten sonra yatmak için odama geçecektim. Birden telefonuma bir mesajın geldiğini fark ettim. Mesaj atan eşimdi. Bu gece askerlik arkadaşında kalacağını ve onu beklemememi söylüyordu. Bu mesajı gördükten sonra buz kesildim. Koşarak yatak odasına gittim. Odanın içinde kimse yoktu. Oradan koşarak çıktım ve telefonla eşimi durumu anlattım. Ona yalnız kalamayacağımı ve eve gelmesini söyledim. O da apar topar eve geldi. O gece benim için çok zor geçmişti. Bundan sonraki zamanda o evde yalnız başıma kalmamaya özen gösterdim.

Daha Fazla: Yaşanmış Korku Hikayeleri

Continue Reading

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Gaipten Gelen Sesler

Yakup Kutlu isimli arkadaşımızın Instagram üzerinden bizimle paylaştığı deneyimleri. Çocukluğunda yaşamış olduğu gaipten gelen sesler deneyimi…

Published

on

By

Yaşanmış Korku Hikayeleri - Gaipten Gelen Sesler

Yakup Kutlu isimli arkadaşımızın Instagram üzerinden bizimle paylaştığı deneyimleri. Çocukluğunda yaşamış olduğu gaipten gelen sesler deneyimi… Yaşanmış Korku Hikayeleri - Uzun zaman önce oldu… Yaz tatillerinde büyükannemde kalıyordum. O zamanlar cinler, hayaletler vb. konulara çok ilgi duyuyordum. Ananemin evinin karşısında bir mezarlık vardı. Her gece bu mezarlıktan gelen sesler duyuyordum. Bunu insanlara söylediğimde ise bana inanmıyorlardı. Bir sabah ananem bana; ben uyurken uykuda konuştuğumu ve o gece uykumda Yasin suresinin tamamını yüksek sesle okuduğumu söyledi. Ananemim bu söylediğine çok şaşırmıştım çünkü ben o güne kadar Yasin suresini bir kere bile okumuş değildim…

Bir de benim bir bisikletim vardı. Tabii ki o yaşlarda doğal olarak bisiklete binmeyi çok severdim. Yine bir gün o çok sevdiğim bisikletime binmiş geziyordum. Düz yolda giderken birden bisikletin gidonu aniden, kendi kendine sola çekti ve düştüm. Bunun oluşundan çok korkmuştum çünkü yol, buna sebep olabilecek şekilde eğimli değildi. Dedim ya; dümdüz bir yoldu… Neyse; eve dönmeye karar verdim. 

Tam o sözünü ettiğim  mezarlığın başına geldiğimde birinin bana seslenmekte olduğunu duydum. O biri bana ismimle sesleniyordu! Uzun bir süre sesin geldiği tarafa doğru baktım ama kimseyi göremedim. Duvarın öteki tarafında kimse yoktu. İyice korkmaya başlamıştım. 

Hemen ertesi gün ise yine o mezarlığın başında, evvelsi gün yaşadıklarımı bir arkadaşıma anlatıyordum. Tam arkadaşıma, mezarlıktan bir sesin beni çağırdığı kısmı anlatacaktım ki oradan bir “Şisşt!” sesi geldi. Arkadaşım ve ben çok korktuk. O günden sonra ne zaman o mezarlığın yakınlarından geçsem, birinin beni izlediği hissine kapılıyorum. Şimdi bile ne zaman oraya gitsem, gecesinde mutlaka kabus görüyorum. 

Bir de o mezarlığın ilerisinde bir futbol sahası vardı. Bir gün aynı arkadaşımla oraya gitmiştik. Orada; bir tuvalet, iki oyuncu kulübesi, bir tane de izleme yeri vardı. Tuvalet sahanın dışındaydı. Orada aniden; tuvaletten gelen bir bağırma sesi duyduk. Ben o günden sonra artık düzenli olarak Kuran okumaya başladım. O günleri unutamıyorum hala.   

Daha Fazla: Yaşanmış Korku Hikayeleri

Continue Reading
Advertisement

Facebook Sayfamızı Takip Edin

Advertisement
Advertisement

Popüler