Büyü Nasıl Bozulur & Büyü Bozma Duası

Büyü Nasıl Bozulur & Büyü Bozma Duası

Büyü Nasıl Bozulur & Büyü Bozma Duası:  İki çile yorgan ipliği alınıp çözüldükten sonra birisine 101, diğerine de 101 adet çözülür ilmek yapılır. Sonra beyaz porselen bir kase alınıp içine bir miktar su koyulduktan sonra, ipliklerden birisini ele alınıp “Filan kimsenin maruz bulunduğu sihri bozmak niyeti ile” diye bir defa Euzü besmele çekildikten sonra; Felak suresi okunup, düğümün birisi çözülür ve bu suretle diğer kalan 100 düğüm de her birisine birer Felak suresini okunmak suretiyle tamamlanır.

Sonra diğer ipliği ele alınıp o da bu sefer her düğümüne birer Nas suresi okunarak çözülür. Her çözülen düğümden sonra ipliği porselendeki suya bırakmak lazımdır. Okumalar tamamlandıktan sonra suyun bir kısmı içilmek üzere başka bir kaba ayrılır. Ve bu sudan üç gün sabahları azar azar içilir. Diğer suyun içindeki iplikler iyice sıkıldıktan sonra kurumak üzere bir yerde muhafaza olunur. Daha sonra o suyun üzerine hariçten bir miktar daha su ilave olunur ve kendisine büyü yapılmış olan kişi yıkandıktan sonra bir leğen içinde o suyu vücudunun her tarafına temas etmek üzere dökünür. Leğende birikmiş suyu da ayak deymeyen temiz bir yere veya bir bahçeye döker.

İplikler kuruduktan sonra kendisine büyü yapılmış kişi tarafından ikamet ettiği yerde tütsü yapılır. Okuma esnasında mümkün olursa buhur olarak üzerlik tohumu yakılır. Bu yöntem bilhassa kısmeti bağlı olan hanımlar için yapılırsa çok faydalı olur.

Cinsellik Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyü Nasıl Anlaşılır: İp Yöntemi

Aldatan Kocaya – Eşe Dua

write a comment

1 Comment

    Add a Comment

    Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
    All * fields are required.