Salatı Tefriciye (4444) Faziletleri

Salatı Tefriciye (4444) Faziletleri

Salatı Tefriciye: Dünyanın müslümanların yaşamakta hemen her yerinde bilinen bu salavatın tesiri iki tarafı da kesen son derece keskin bir kılıç gibidir.  Meşru ve haklı olan her yerde etkisi çabuk zuhur eder.

Salatı Tefriciye Faziletleri

Tıbbın aciz kaldığı, iyi olması bilimsel olarak mümkün görülmeyen hastalıkları, birçok çeşitli körlükleri, tahammül edilemeyen sancıları, Cenabı Hakk, Peygamber Efendimizin hürmetine iyi eder, bu salavat-ı şerife ile şifâyâ kavuşturur. Mazlumu ipten alır.

Salatı Tefriciye Nasıl Okunur

Bu salavat-ı şerifin okunması gereken adet 4444’tür. Bir, üç, beş kişi toplanarak bir oturuşta bu adedi tamamlayabilirler yahut bir kişi üç, beş, yedi veya dokuz günde bu adedi tamamlayabilir. 4444 adedini de mümkün olduğu kadar hatasız ve doğru okumaya devam  etmelidir.

Salatı Tefriciye 4444 Arapça Yazılışı

Salatı Tefriciye 4444 Arapça Yazılışı

Okunuşu

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedin tenhallü bihil ukadü ve tenfericü bihil kürabü ve tukdâ bihil havâicü ve tünâlü bihir rağâibü ve husnül havâtimi ve yüsteskal ğamâme bi vechihil kerim ve ala âlihi ve sahbihi fi külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli lek.

Her Derde Deva Tesirli Dualar

Şerrinden Korkulan Kişi İçin Okunacak Dua

Aldatan Kocaya – Eşe Dua

 

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.