Connect with us

Tesirli Dualar

Besmele”nin Sırları

Besmele İsm-i Azam’dır
Besmele -i Şerif hakkında bir şeyler yazmak lazım gelse denizler mürekkep, ağaçlar da kalem olsa bunlar biter ve devamlı surette tekrar olunsalar bunlar da biter fakat Besmele-i Şerife’nin sonsuz, hudutsuz manaları bitmez ve tükenmez.

Besmele İsm-i Azam’dır

Besmele-i Şerif hakkında bir şeyler yazmak lazım gelse denizler mürekkep, ağaçlar da kalem olsa bunlar biter ve devamlı surette tekrar olunsalar bunlar da biter fakat onun sonsuz, hudutsuz manaları bitmez ve tükenmez. Burada Besmele-i Şerife’nin birkaç manasını yazacağız. Dinen meşru olan murad ve arzuların gerçekleşmesi için aşağıda yazılan şekilde okunursa Cenabı Hakk, muradları ihsan eder ve okuyanlar arzularına nail olurlar.

Duaların Kabulü İçin Besmele Duası

Herhangi bir muradı olan kimse mümkünse boy abdesti aldıktan sonra geceleyin 100 istiğfar okuduktan sonra Allah rızası için iki rekat namaz kılıp, 100 salavat getirir ve arkasından da 1000 kere Besmele okur, tekrar iki rekat namaz kılıp 100 salavat ve 1000 Besmele okur ve bundan sonra her bin Besmele’de ikişer rekat muradının olması için hacet namazı, 100’er salavat, 1000’er Besmele-i Şerif okuyarak bir gecede 12.000 Besmele-i Şerif’i tamam ederse Cenabı Hakk, o kulunun muradı ne ise ihsan buyurur. Bunu bazen bir, bazen de üç kere tekrar etmek gerekir.

İşlerin Düzelmesi Kaza ve Belalardan Emin Olmak İçin

İşlerinin yolunda gitmesini, herkes tarafından sevilmesini, itibar görmesini, her türlü kaza ve belalardan emin olmasını isteyen kimse, mümkünse boy abdestli iken ve herhangi bir Arabi ayın yenisinde sabaha karşı veya Cuma günü güneş doğarken temiz bir kağıda 786 kere yazıp, bir naylona sararak üzerinde taşır ve her gün 786 kere de okursa çok kısa bir zamanda, halinde, işlerinde, sıhhatinde çok büyük düzelme ve gelişmeler görür. Bu kağıt üzerine; aşağıda vereceğimiz şekilde olduğu gibi beşli vefkini yazmak son derece tesirli ve faydalı olur.

Hastalıktan Kurtulmak İçin

Bir bardak suya 786 kere okunup, bir hastaya içilirse Cenabı Hakk, o hastaya eceli gelmemişse şifa ihsan buyurur. Eceli gelmişse ızdırap ve acılarını hafifletir ve çok kolaylıkla hastalığa dayanır. Buna üç veya yedi gün devam etmek lazımdır.

Sevgiliye Kavuşmak İçin

Yine bir bardak suya veya tatlı bir şey üzerine 786 kere okuyup, sevgisi arzu olunan bir kimseye yedirilir veya içirilirse biiznillah o kimsenin sevgisine nail olunur.

Unutkanlıktan Kurtulmak Hafızayı Güçlendirmek İçin

Hafızası zayıf olan veya kendisinde unutkanlık başlayan kimse yedi gün güneş doğarken temiz bir tabağa 19 kere yazıp, üzerine bir bardak kadar su koyup, yazıları sildikten sonra buna 786 defa da okuyarak içmeye devam ederse biiznillah unutkanlıktan kurtulur, hafızası kuvvetlenir ve her işittiğini hatırlar.

Besmele Vefki

Bemele -i Şerif Vefki
Bemele -i Şerif Vefki

Besmele-i Şerife’nin vefkini yukarda olduğu gibi yazıp üzerinde taşıyan kimsenin muradı çabucak husule gelir. Şeref ve itibarı her gün artar. Vefk yazılırken her vefkte olduğu gibi sıra numaralarına göre rakamları yazmak ve her hanede yazılı sıra numarası adedinin iki misli kadar Besmele-i Şerif okumak ve Lafza-i Celal’ler (Allah) yazılırken ve Elif harfini yazarken kalemi kağıttan kaldırmadan Besmele okumak “Lillah” kelimesini yazarken de yine kalemi kağıttan ayırmadan “Bismillâhirrahmânirrahıym” demek lazımdır.

Daha Fazla: TESİRLİ DUALAR

Kuran ve Meali

Advertisement
3 Comments

3 Comments

  1. Pingback: İsmi Azam Duası Sırrı - Paranormal Haber

  2. Pingback: Sara, Ümmü Sübyan ve Sık Bayılan Kimseler İçin - Paranormal Haber

  3. Pingback: Yasin Suresi'nin Sırları - Paranormal Haber

Soru Sor - Fikrini Yaz