Connect with us

Fantastik Canavarlar

Kanada’nın Van Gölü Canavarı

Kanada’nın Van Gölü Canavarı • Kanada’nın British Columbia eyaletindeki Okanagan Gölü’nde yaşadığı öne sürülen tarih öncesi efsanevi canlı Ogopogo’ya ait yeni fotoğraflar ortaya çıktı.

Kanada’nın Van Gölü Canavarı • Kanada’nın British Columbia eyaletindeki Okanagan Gölü’nde yaşadığı öne sürülen tarih öncesi efsanevi canlı Ogopogo’ya ait yeni fotoğraflar ortaya çıktı. Son üç haftadır göl çevresini ziyaret eden turistler, efsanevi yaratık Ogopogo’nun fotoğraflarını çektiklerini iddia ediyorlar.

Geçtiğimiz 12 Eylül tarihinde göl çevresinde piknik yapan David ve Ketih Halbauer kardeşler, göl yüzeyinde dev bir canlının hareket ettiğini fark ettiklerini ve hemen arkasından bu anları kamerayla kaydettiklerini ifade ettiler. Kardeşlerin aktardığı bilgilere göre dev bir yılana benzeyen canavar yaklaşık 15 metre uzunluğunda.

Halbauer kardeşlerin iddialarının ardından bir başka ikili de canavarı gördüklerine dair açıklamalarda bulundu. Van Gölü Canavarı benzeri efsanevi yaratık Ogopogo’nun görüldüğüne dair 1972 yılından bu yana çok sayıda iddia ortaya atılsa da bu yönde yapılan araştırmaların hiçbirinde, gölde yaşayan dev bir yaratığın varlığına kanıt olabilecek hiçbir bulguya rastlanmadı.

Fantastik Canavarlar: Abası

Advertisement
Click to comment

Soru Sor - Fikrini Yaz