Connect with us

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Rahmetli Geldi

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Birkaç gece önce çok korkunç bir olay yaşadım… Ne olduğunu bilmiyorum. Sadece bazı tahminlerde bulunabilirim. İyi saatte olsunlar yada hayalet?.. gibi.

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Birkaç gece önce çok korkunç bir olay yaşadım… Ne olduğunu bilmiyorum. Sadece bazı tahminlerde bulunabilirim. İyi saatte olsunlar yada hayalet?.. gibi.

Rahmetli Geldi

Birkaç gece önce çok korkunç bir olay yaşadım… Ne olduğunu bilmiyorum. Sadece bazı tahminlerde bulunabilirim. İyi saatte olsunlar yada hayalet?.. gibi. Olay şöyle başlıyor: Gece üçten sonra yattım ve biraz uyuduktan sonra “Rahmetli geldi” diye çok net ve güzel bir kadın sesiyle uyandım. Gözlerimi açtım. Karşımda, yatağımın tam yanında, kafasını göremediğim, üzerinde beyaz bir gecelik olan birisinin bana doğru durduğunu gördüm. Gerçek mi değil mi diye gözümü tekrar kapatıp açtım; uyanıktım ve hala orada duruyordu.

Dua okumaya başladım fakat duanın yarısını hatırlayamadım. Korkudan herhalde… Kayboldu. Sonra tekrardan uyumaya çalıştım fakat yine aynı şeyi gördüm. Gözlerimi kapattığımda ise inanılmaz değişik sesler duyuyordum. Gözümü açtığımda tekrardan orada duruyordu. Çığlık atmaya çalıştım. O kadar çok korkmuştum ki sesim çok az çıktı. Kesik kesik nefes alıyodum. Korkudan dilim tutulmuş gibi oldum. Sesim çıkmıyordu. O korkuyu unutamam…

Hayaletlerden Şüpheleniyoruz

Dua okumaya devam edip, yorganı başıma çektim. Sesler kesilmedi. En sonunda ışığı açtım ve dua okumaya devam ettim… Böyle yapınca sesler de kesildi görüntü de yok oldu. Sonra ışık açık uyuyakalmışım. Sabah aynı evde beraber kaldığım arkadaşlara anlattım gece yaşadıklarımı. Hayaletlerden şüpheleniyoruz. Kaldığımız yer; 1901 senesinden eski bir bina ve diğer arkadaşlarım da arada sırada bazı tuhaf sesler duyuyorlarmış. Daha önce başıma hiç böyle şeyler gelmediği için inanmazdım ama şimdi gerçekten inandım…

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Advertisement
Click to comment

Soru Sor - Fikrini Yaz