Connect with us

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Korkudan Titriyorum Hala

Karabasanlar hakkında hepimiz az çok bir seyler biliyoruz. İnternetten araştırıp öğrenebildiğim kadarıyla; çok yemekten, yorgunluktan vb.şeylerden olması muhtemelmiş. Ama bugün saat 11.00 gibi başımdan gecen karabasan olayını anlatmak ve bilgi vermek istiyorum.

Yemin Ederim Cini Gördüm

Gece 11:00 gibi yattım. Her şey yolunda idi. Derken bir rüya görmeye başladım. Arkadaşlarımla piknikteyiz ama bunların hiçbirini tanımıyorum… Kel kafalı, iri gözlü üç beş kişi, kendi aralarında konuşuyorlar. Hem de bağırarak. Derken; içlerinden biri ani bir hareketle kafama poşet geçirip, sıkmaya başladı. Nefes alamıyordum. O an uykuyla uyanıklık arası nasıl oldu bilmiyorum ama sağ elimle ona dokunup hafifçe yumruk atmaya basladım. Teni sanki buz gibiydi; hissettim ve gözlerimi araladığımda, – tabii tam olarak uyanmak istiyorum ama bir olmuyor, nefes de alamıyorum- yemin ederim cini gördüm!

Nas Suresi’ni Okumaya Başlayınca…

Yorganın altından kabartısı belli oluyordu. Sonra hafifçe süzüldü. Beyaz pamuk yumağı gibi biçimsiz bir şeydi. Ben uykuyla uyanıklık arasındayım hale o ırada. Nefes alamıyordum ve içimden o an Nas Suresi‘ni okumaya başladım. Yemin ederim çığlık atarak kaçtı! Hemen uyandım. Kabus muydu diye baktım ama yorganım yere düşmüştü. Terlemiştim. Korkudan şu an uyuyamıyorum ve ellerim halen titriyor. Bu anlattıklarım için sakın “Rüyaydı” demeyin. Çünkü herseyin farkındaydım… Saatimin tik taklarını bile duyuyordum.

Advertisement
Click to comment

Soru Sor - Fikrini Yaz