Connect with us

Gizli İlimler

Aldatan Kocaya – Eşe Dua

Rivayete göre; Kadın olsun, erkek olsun; zina yapan bir kişiyi yahut eşini aldatan bir kadını veya eşini aldatan kocayı, zina ve aldatmadan men etmek için okunup yazılması gereken bir dua var.  Duanın tesir etmesi için o kişiden habersiz olarak aşağıdaki tılsım yazılıp, zina yapan, aldatan kişiye (aldatan kocaya veya aldatan kadına)  gizlice taşıttırılır ise o kişideki zina yapma duygusu ölür. Taşıttırmak mümkün olmaz ise o kişinin yastığının konulur; eşini aldatan kişi ebediyyen bir daha zina yapamaz.

Aldatan kocaya, eşe, zevceye; dua.
Aldatan kocanın veya eşin, bundan sonra zina etmemesi için yazılıp üzerinde taşıttırılması gereken dua. Üzerinde taşıtmak mümkün olmazsa yastığının altına koyumasının da faydalı olabileceği rivayet ediliyor…

Evi Terk Eden Eşi Geri Döndürmek İçin Dua

Evi terk eden bir erkek veya kadını yuvasını döndürmek için 41 karabiber alınıp her biri teker teker ağızda iken yedi kere:

Evi Terk Eden Eşi Geri Döndürmek İçin Dua
Evi Terk Eden Eşi Geri Döndürmek İçin Dua

Türkçe Okunuşu

  • Enuhinşenuhin şensenuhin tevekkel yâ meymune ebâ nuhin ve eclib ve heyyic fülânebni fıllânin (veya fülâne binti filân) bi hakkı leyâhıymi leyâlağvin leyâfürin leyârüsin leyârüğın leyârüşin leyâşelşin elvâhan elvâhan elvâhan el’acel el’acel el’acel essâah essâah essâah*
  • Okunur ve biber elle tutulmadan doğrudan doğruya ağızdan ateşe bırakılır. Buna yedi gece devam olunur. Matlup bazen birde bazen üçte, bazen de yedide gelir.

Evi Terk Eden Eş İçin Dua 2

  • Evini terk eden bir karı veya koca için kara saplı bıçağın üzerine İnşirah Suresi yazılır. Her ayetten sonra gelmesi istenen kimsenin ve annesinin de ismi ilâve edilir. Bıçak matlubun vücuduna değmiş bir çamaşıra sarılarak evin bir tarafına gömülür. Yedi gece yetmiş kere bu sureyi okumak lazımdır. Yazılar bıçağın demirine yazılacak ve sap tarafından başlanacak ve salâ vaktinde yazılacaktır.

Facebook, Instagram, Youtube, Twitter Hesaplarımızı Takip Edin

Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, hesaplarımızı buradan altı çizili kelimeleri (link) tıklayarak takip edebilir, Facebook Paranormal Haber Grubu‘na üye olarak siz de paylaşım yapabilirsiniz.

Advertisement
3 Comments

3 Comments

  1. Pingback: Evlenilecek Kişinin Hayırlı Olup Olmadığı - Paranormal Haber

  2. Pingback: Ya Latif Esmasının Fazileti ve Sırları - Paranormal Haber

  3. Pingback: Eşler arasındaki geçimsizliği düzeltmek bozulmuş olan yuvanın saadetini temin etmek veya her hangi bir tesir altında zevcini veya zevcesini terk eden, sevmeyen, kaçan çiftlerin birleşmesi için dua, kocayı kendine bağlamak için dua, eşini k

Soru Sor - Fikrini Yaz