Connect with us

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Cin Vakası “Hayalet Köpek”

“…bana normal geldi; köpeğin dışarıda olduğunu filan unuttum ve içimde hiç korku yoktu. Seviyorum köpeğimi sonuçta. Sarıldım öptüm köpeğimi. Sonradan şeklinin değiştiğini farkettim…”

Bahçeli Ev Aldık

Bundan kısa bir süre önce bahçeli ve ucuz diye bir ev kiraladık. Ev en az 10 yaşında ve dağlık bir alanda. İkiz villa şeklinde, site gibi aynısından birçok ev yapılmış. Komşu sayımız azdı çünkü evlerin yapımı uzun sürmüş ve bir çok sorun çıkmış.

Yavru Köpek

Hazır bahçeli evimiz var diye; ilan sitelerinden araştırma yapıp, yeni doğum yapmış bir köpeğin yavrularını gördüm ve hemen gittim almaya. Havalar soğuk olduğu için köpeğe bir ay boyunca evde baktım. Çünkü köpek sadece bir aylıktı ve kendi ısısını koruyamıyordu. Hastalanır diye korktum. Hatta gece ağladığında yanıma alıyordum köpeği kıyamayıp.

Köpeğin Şekli Değişti

Köpek büyüdü; iki aylık oldu. Bu yüzden dışarı bir kulübe yaptırıp, köpeği artık dışarı koyduk. Ne kadar süre sonra oldu bilmiyorum fakat bir gece; yarı uyanık yarı uyur halde, yatağımda kollarımın arasında köpeğimle uyandım. Rüya mı bilmiyorum fakat oldukça gerçekçiydi ve sanki gerçekten yaşanmış gibi hatırlıyorum. Rüya olsaydı kısa sürede unuturdum, anı şeklinde kalmazdı aklımda… Neyse bana normal geldi; köpeğin dışarıda olduğunu filan unuttum ve içimde hiç korku yoktu. Seviyorum köpeğimi sonuçta. Sarıldım öptüm köpeğimi. Sonradan şeklinin değiştiğini farkettim ve içimde birden yüksek bir öfke oluştu. Hani normalde bana bunu başka biri anlatsa korkardım fakat bunu bizzat yaşadım ve hiç korkmadım. Aksine çok sinirlendim ve bağırmaya başladım. Işık hızında fırladı gitti!

Rüyamda Kağıt Uzattılar

Yatakta da bir hafifleme oldu sanki. Bu olaydan sonra artık her akşam huzursuz ve uykulu olmaya başladım. O evden beş ay önce taşındık ve her şey normale döndü. İlk taşındığımız gece, rüyamda biri bana bir kağıt uzatmıştı. Üzerinde bilmediğim bir dilde not yazıyordu; anlayamamıştım. Araştırdığımda Fransızca çıktı fakat yazan notu aklımda tam tutamamıştım. Sadece bir kelimesini araştırabilmiştim. Şimdi o kelime de aklımda değil.

Arkadaşıma da Olmuş

Köpeğimle olan olayı bir arkadaşıma anlattım. Aynı şey ona da olmuş. “Biri yanıma yattı gece” dedi, “Korktum” dedi “Anne diye bağırınca ışık hızında kaçtı gitti” dedi. Bilemiyorum bu nedir, bütün bunlar tesadüf müdür yoksa arkadaşım  ve bende olduğu gibi benzer şeyler başkalarının başına da geliyor mudur?

Advertisement
2 Comments

2 Comments

  1. Pingback: Akrabamın Cinle Evli Olduğunu Öğrenmemle Başladı

  2. Pingback: Paranormal Deneyim "Rahmetli Geldi" - Paranormal Haber

Soru Sor - Fikrini Yaz