Connect with us

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Cin Vakası “Mahalleden Arkadaş”

“…Kız arkadaşım bana “Onun ayaklarına bak!” dedi. O dediği bizim en yakın arkadaşımız olan kişi… Kuzenle beraber ayaklarına baktık; ayakları kırıkmış gibi tersti!..”

Biri Cama Vurdu

Ananeme ziyarete gitmiştik. Kaldığımız evin çevresi tamamen ormanlık alanla çevrili. Bizim kaldığımız evle beraber sadece dört ev var ama birbirlerinden çok uzaktalar. Evin yapısı ve çevredeki ufak tefek sesler bizi çok korkutuyordu. Gece olmuş, yataklarımıza girmiştik. Birinin cama vurduğunu duyduk.

Size Bir Sürprizim Var

Yavaşça perdeyi açtık ve baktık ki mahalleden çok yakın bir arkadaşımız. Kuzenle beraber “Bu çocuğun burada bu saatte ne işi var?” diye sorduk. Arkadaşımız “Beyler artık şu camı açın! dedi. Biz de şaşırmış bir şekilde camı açtık ve “Senin ne işin var orada?” diye sorduk. O da bize “Hadi! Gelin bakın ilerde kim bekliyor bizi? Size sürprizim var! Yanımda kimi getirdim?” dedi.

Gecenin İki Buçuğu…

Bizde şaşırmış ve tutulmuş bir şekilde dışarı çıktık. Ormanlık alanda üçümüz yürümeye başladık. “Az kaldı, geldik…” diye diye bizi ormanda yaklaşık 45 dakika yürüttü. İyice korkmuştuk. Saat gece iki buçuk… Arkadaşımız “Tamam. Durun! Orası…” dedi. Biz de durduk. “Yavaşça arkanıza bakın” dedi. Yavaşça arkamıza döndük. Bir baktım benim eski kız arkadaşım! Sordum “Senin ne işin var bu saatte bur’da?! Ne yapıyorsun, manyak mısın?!” dedim.

Ayaklarına Bak!

Kız arkadaşım bana “Onun ayaklarına bak!” dedi. O dediği bizim en yakın arkadaşımız olan kişi… Kuzenle beraber ayaklarına baktık; ayakları kırıkmış gibi tersti! Birden kız arkadaşımla beraber gülmeye başladılar. Biz kuzenle beraber şok olmuştuk! Hareket edemiyorduk. Sonra ikisi birden gülerek kayboldular. Biz de ağlaya ağlaya eve doğru koştuk. Arkadaşım o kadar gerçekti ki bizle beraber yürürken ayakları da düzgündü. Ertesi gün ananeme bu olayı anlattık. O da bize “Bur’da üç harfliler çok var” dedi. Bu olayın etkisinden bir türlü kurtulamadım.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.