Connect with us

Esrarengiz Olaylar & Gizem

Geçmişi ve Geleceği Gösterebilen Cihaz

Chronovisor’ın çalışma sistemi nasıldı sorusunun yanıtı ise şöyle; bir kabin ve kontrol sisteminden oluşuyor ve geçmişteki elektromanyetik radyasyonu çözümleyerek çalışıyor. Bu icatla ilgili en çarpıcı iddialardan biri de Pellegrino Ernetti’nin icadı kullanarak İsa’nın çarmıha gerildiği zamana gidip fotoğrafını çektiğiydi

İtalya’nın Venedik şehrinde Katolik bir rahip ve Vatikan’ın en büyük şeytan çıkarıcısı olarak bilinen Pellegrino Ernetti; 1950’li yıllarda Chronovisor adını verdiği bir icatla geçmişi görebildiğini iddia etmiş.

İtalya’nın Venedik şehrinde Katolik bir rahip ve Vatikan’ın en büyük şeytan çıkarıcısı olarak bilinen Pellegrino Ernetti; 1950’li yıllarda Chronovisor adını verdiği bir icatla geçmişi görebildiğini iddia etmiş. Aynı zamanda kuantum fiziğinde derece yapmış bir rahip olan Ernetti’ye, Enrico Fermi ve Wernher von Braun gibi ünlü bilim insanları da yardım etmiş.

Chronovisor’ın çalışma sistemi nasıldı sorusunun yanıtı ise şöyle; bir kabin ve kontrol sisteminden oluşuyor ve geçmişteki elektromanyetik radyasyonu çözümleyerek çalışıyor. Bu icatla ilgili en çarpıcı iddialardan biri de Pellegrino Ernetti’nin icadı kullanarak İsa’nın çarmıha gerildiği zamana gidip fotoğrafını çektiğiydi. Ancak kendisi bir rahip olduğu için bunu dünyaya açıklamaya çekinmiş…

Günümüzdeyse CIA‘den sızan bilgilerden sonra yeni iddialar ortaya atıldı. Bu bilgilere göre Cronovisor MI6 ve CIA gibi gizli servisler tarafından kullanılıyor. Hatta bazı komplo teorisyenlerine göre CIA bu cihazı, Amerika Birleşik Devletleri politikalarının belirlenmesi aşamasında bile kullanmaktaymış. CIA’den sızan bu bilgilerden sonra uzun süredir Vatikan‘dan bir açıklama gelir mi diye bekleniyor ve bu iddiaların gerçek olup olmadığı da ayrıca merak konusu.

2256 Yılından Geldiğini İddia Eden Adamın Gizemi Çözülemiyor

Dünyadan Gizlenen Türk Piramitleri

 

Advertisement
Click to comment

Soru Sor - Fikrini Yaz