Connect with us

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Cin Vakası: Cin Yakalama

Benim başımdan cinler ile birçok olay geçti. Ben medyum değilim. Bunları çağırmayı da hiç denemedim. Dini bütün kendi halinde yaşayan bir insanım. Ailevi bir yeteneğimiz var bizim. Ya da ben böyle sanıyorum.

Benim başımdan cinler ile birçok olay geçti. Ben medyum değilim. Bunları çağırmayı da hiç denemedim. Dini bütün kendi halinde yaşayan bir insanım. Ailevi bir yeteneğimiz var bizim. Ya da ben böyle sanıyorum.

Bazen Onlara Karşı İşlediğiniz Bir Suçu Ödetmek İçin Gelirler

Normalde bu olaylardan herkes korkar. Ancak bazen başa bela olan Kuran’da geçen bu varlıklardan uzak durmanın yolu iman ve temizliktir. Bazı kimseler genelde geceleyin bazı suretlerde varlıklar görür yada sesler ve fısıltılar işitir. Genelde amaçları ya o kişiyi korkutmaktır ya da sizin onlara karşı işlediğiniz bir suçu ödettirmeye gelirler. Ama bazıları da vardır ki o kişiyi kendi etkisine alıp kullanmak ve ona istediği şeyleri zoraki bir şekilde yaptırmak isterler. Unutmayın ki her zaman her işe Besmele ile başlayın ve Allah ismini dilinizden düşürmeyin.

Cinlerden Korunma Yolları

Eğer ses ve görüntü geliyorsa ve sizinle temas kurmak ya da iletişim kurmaya çalışıyorsa Ayetel Kürsi, Nas ve Felak surelerini gittiğinden emin olana kadar okuyun. Bu arada ateşten çok korkarlar. Bunu unutmayın.Yeri gelir lazım olur. Ayrıca yakınınızda bir yerde Kuran-ı Kerim bulundurun. Elinizi atacağınız kadar yakın bir yerde.

Çıplak Bir Kız Suretinde

Üniversitede okuduğum yıllarda II. öğretim olduğum için gece eve gelebiliyordum. Bir gece ders bitiminde eve geldim.Yemek hazırladım yedim. 20 dakika filan televizyon izledim. Daha sonra yattım ve uyumaya çalışıyordum. Yatağımdayken biri ayakları ucunda geziniyor… Hissediyorum bunu. Bastığı yerler çöküyor sanki. İyice sabrım taştığında kalktım. Yatağımın ucunda bembeyaz tenli, sarışın, çıplak bir kız. Çok güzel gözüküyor. Amacı korkutmak değil. İstese de yapamaz ya neyse. Bana gülümsüyor. Benimle birlikte olmak istiyor. Ama ben amacını biliyorum. Bana güzel sözler söylüyor “Çok yakışıklısın” filan gibilerinden. “Seni istiyorum”. Sakın ha kanmayın böyle bir durumda. Eğer bir birliktelik yaşarsanız fani olarak yaşadığınız en büyük lezzeti alırsınız ancak daha sonra gusül abdesti alsanız bile o sizi bundan muaf bırakır. Ömür boyu cünüp-cenabet olarak gezersiniz ve öldüğünüzde tabiri yerindeyse “mındar” gidersiniz. Çünkü o dişi de olsa insan oğlu değil. Bunu unutmayın.

Cini Kolundan Yakaladım

Her neyse; ben içimden sürekli dua ediyorum; Ayetel Kürsi ve Nas. Bana temas edemiyor. O da biliyor benim içimden okuduğumu. Aramızda bir kalkan gibi bir şey oluyor gözükmeyen. Bana devamlı gülümsüyor ve kandırmaya çalışıyor. Tam ben de ona gülümserken kolundan yakaladım. Yüksek sesle Ayetel Kürsi okumaya başladım. Yatağımın yanındaki sehpada daima çakmağım bulunur. Çakmağı elime alıp yaktım. Ateşten çok korkarlar. Yakılınca ölürler. Bir daha beni rahatsız etmeyeceğine onların kutsal saydıkları üzerine yemin ettirdim. Eğer etmese kararlıydım ateşi üstüne tutacaktım. Bunu ağlatarak kaçırdım.

Advertisement
Click to comment

Soru Sor - Fikrini Yaz