Connect with us

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Cin Vakası: Balkon Kapısı

Cemaat evinde kalan bir kız öğrencinin
cinlerle ilgili olarak yaşadığı korku dolu anlar…  

Cemaat evinde kalan bir kız öğrencinin
cinlerle ilgili olarak yaşadığı korku dolu anlar…  

Cemaat evinde kalan bir kız öğrencinin
cinlerle ilgili olarak yaşadığı korku dolu anlar…  

Hep Cinlerden Bahsediyorduk

Ramazan ayındaydık ve ben bir cemaat evinde kalıyordum. Bu evde sesli bir şekilde müzik dinlemek yasak olduğu için kulaklıkla müzik dinliyordum. Evimizde son zamanlarda hep cinlerden bahsediyorduk. Ablamız onlardan bahsetmememizi söylemesine rağmen onu dinlemeyip “Kuran okunan yere gelemezler.” diyorduk. Üstelik dalga geçip arkadaşlarla birbirimizi korkutuyorduk.

Odada Tek Kalmıştım

Bir gece bütün arkadaşlar odalarına çekilmişlerdi. Ben ise kulağımda kulaklık, arkadaşımla birlikte oturma odasında oturuyorduk. Bir ara arkadaşım, telefonla konuşmak için odasına geçti. Ben, odada tek kalmıştım. Yüzüm balkona doğru bakıyordu. Bir ara balkon kapısının önündeki perdenin oynadığını gördüm. Kapıya doğru baktım, balkon kapısı kapalıydı. Sonra gözlerimi kapatıp müzik dinlemeye devam ettim. O sırada balkon kapısı açılmıştı ve perde havalanıyordu. Arkadasımın balkona çıktığını düşündüm ve arkadaşıma seslendim. Ses gelmemişti.

Besmele Çekmeye Çalıştım Ama Olmadı

Ayağa kalktığımda balkon penceresinden siyah bir şeyin bana baktığını gördüm. Korkunç bir şeydi. Pencereden bana bakıyor ve perdeyi aralıyordu. Sanki içeri girmeye çalışıyordu. Benim çığlıklarıma arkadaşım koşarak geldi ve ben donakalmıştım. Konuşamıyor, dua edemiyordum. O siyah varlığı gördüğümde besmele çekmeye çalıştım fakat olmadı. Hiçbir şey söyleyemiyordum. Bütün arkadaşlarım başıma toplanmışlardı. Kuran okudular ve ben kendime geldiğimde herkes halüsinasyon gördüğümü zannediyordu. Ta ki balkonun kapısını onlar da açık görene kadar.

Cin Vakası: Küçük Adamlar

Cin Mektubu Arapça Yazılışı ve Türkçe Anlamı

Osmanlı’nın Kudretli Cinci Hocası

Cin Vakası: Anlatılmayan

Cin Vakası: Cin Düğünü

 

Advertisement
Click to comment

Soru Sor - Fikrini Yaz