Connect with us

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Cin Vakası: Alay

Bir gece arkadaşlarla bizim evde toplandık. Cin çağıralım diye fakat ben inanmıyordum ve ne yazık ki sürekli cinlerle dalga geçiyordum…

Cin Çağırma

Bir gece arkadaşlarla bizim evde toplandık. Cin çağıralım diye fakat ben inanmıyordum ve ne yazık ki sürekli cinlerle dalga geçiyordum. Bazen öyle laflar söylüyordum ki arkadaşlar beni uyarıyordu. Cini çağırdık ve aniden fincan hareket etmeye başladı.

Bir Şey Nefes Almamı Engelliyordu

Herkes çok korkmuştu. Bense hala cinle dalga geçiyordum. Dalga geçerce sorular soruyordum ve ne olduysa ondan sonra oldu. “Bana gerçek olduğunu kanıtla” dedim. Arkadaşlarım çok korkmuştu. Tam sesizlik olmuştu ki bir anda ağzımda korkunç bir acı hissettim. Ne olduğunu anlayamamıştım. Bir şey nefes almamı engelliyordu. Bir dakikaya yakın öyle kaldım.

Ben Dua Ettikçe Vuruyorlardı

Ağlıyordum. Yüzümün bazı yerleri yanıyordu. Çok korkmuştum. Dua etmek aklıma geldi ve Fatiha suresini okumaya başladım. Bu sefer de arkamdan bir şeylerle vuruluyor gibiydi. Artık cinlerin olduğuna inanmıştım. Hiçbir şeyden korkmayan ben şimdi titriyordum, kaçıcak yer arıyordum. Ben dua ettikçe vuruyorlardı.

Fakat Cinler Gitmemişlerdi

Bu sırada gözlerim arkadaşlarımı aradı. Yardım istiyecektim fakat onlar bayılmıştı. Bir anda herşey bitti. Cinler gitti diye düşündüm ve telaşla arkadaşlarımı ayıltmaya çalıştım. Fakat cinler gitmemişlerdi. Sadece bekliyorlardı. Tekrar dua etmeye çalıştım. Tam duaya başladığım anda mutfak dolaplarının zangırdadığını duydum. Tabaklar yere düşüyordu. Sesler tekrar kesildi. Biz hala bir şeyler olacak endişesiyle yerimizden bile kıpırdayamadan bekliyorduk.

O Gece Ne Olmuştu

Sonunda olduğumuz yerde uyuyup kalmışız. Sabah baktığımda mutfakta hiçbir tabak kırılmamış, hepsi yerlerinde duruyordu. Dolap kapakları bile kapalıydı. Halbuki salondan; mutfakta düşen tabakları çok rahat görebiliyorduk. O gece ne olmuştu? Neden tabaklar kırılmış oldukları halde eski yerlerinde sağlam duruyordu?

Advertisement
Click to comment

Soru Sor - Fikrini Yaz