Connect with us

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Cin Vakası: Gülümseyen

İçerde, sofrada oturuyorduk. Kapı hemen sol tarafımdaydı. Kafamı bir çevirdim; kapıdan bana bakan birini gördüm; beyazdı ve sadece omuzları ile omuzlarından yukarısı görünüyordu…

Kapıdan Bana Bakan Birini Gördüm

İçerde, sofrada oturuyorduk. Kapı hemen sol tarafımdaydı. Kafamı bir çevirdim; kapıdan bana bakan birini gördüm; beyazdı ve sadece omuzları ile omuzlarından yukarısı görünüyordu. Bana gülüyordu. Bunu anneme söylemedim; belki yansıma filandır diye ama anlık bir şey degildi. Bayağı uzun süre gördüm ve eminim gördüğüme.

Lambaya Doğru Uçtu ve Kayboldu

Sonra sofrayı kaldırdık. Evin içinde topla oynuyordum ve bir anda büyük beyaz bir kelebek gibi bir şey lambaya doğru uçtu ve kayboldu. Anneme “Anne bak kelebek gördün mü?” dedim. Annem sanki görmüş gibi “Evet” dedi ama annem gercekte görmemiş, sadece benim korkmamam icin “Gördüm” demiş. Annem bu durumdan dolayı huzursuzlanmaya başlayınca kafam dağılsın diye “Gel bilgisayar oyna.” dedi. Ben de “Tamam” dedim ve beraber diğer odaya gittik.

Bir Şey Beni İzliyormuş Gibi Geldi

Bilgisayarın başına oturdum. Bilgisayarın solunda kapı vardı. Annem diğer odadaydı ve lamba kapalıydı. Sanki beni bir şey izliyormuş gibi geldi ve kafamı kapıya bi’ çevirdim; hemen kapının önünde, yan yan bana bakan beyaz bir şey gördüm. Yine gülüyordu ama bu sefer iyi bi gülme değildi. Hain bir şekilde gülüşü vardı. Ve bu sefer boydan gördüm. Uzun süre ona baktım ve korkarak annemi çağırdım.

40 Gün Devam Etti

O da koşa koşa geldi. Lambayı açtı. Annem geldiğinde hala oradaydı. Anneme gösterdim, aniden kayboldu. Bu olay 40 gün devam etti. Her gün aynı olay oluyordu. Annemle babam bu olaydan bayağı şüphelendiler ve hocaya gittiler. Hoca her gece benim başımda Cin Suresi’nin okunmasını istemiş. Annem her gün bunu yaptı. Cevşen filan taktım ve tam 40 gün sonra artık görmüyordum ama dördüncü kattaki komşumuzun oğlu görmeye başladı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.