Connect with us

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Cin Vakası: Kaynana Kini

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Uzaktan akrabamız olan bir kız nişanlanmıştı. Sonra bazı sebeblerden dolayı nişan bozuldu. Aradan birkaç ay geçmişti…

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Uzaktan akrabamız olan bir kız nişanlanmıştı. Sonra bazı sebeplerden dolayı nişan bozuldu. Aradan birkaç ay geçmişti. Kızın hareketleri filan çok değişmişti. Gece gece durduk yerde yatağından kalkıp, dama çıkıp, soğukta oturmaya başlamış.

Cinli Kızı Ziyarete Gittik

Kızla göz göze geldim. Bir an kız “Beni kurtar!” diyor gibi geldi bana ama işin ilginç tarafı; onu sadece ben duyuyordum.

Kendi kendine konuşup duruyormuş. Bir gece annesi, bir bakmış; kızın elinde makas, saçlarını kesiyor. Annesi “Kızım ne yapıyorsun?” diyor. Kız, sadece nişanlısının ismini tekrarlayıp duruyor. Ben bunu duyduktan sonra evlerine gittim teyzemle. Biraz da meraktan.

Kızla göz göze geldim. Bir an kız “Beni kurtar!” diyor gibi geldi bana ama işin ilginç tarafı; onu sadece ben duyuyordum. Evdeki hiç kimse oralı bile olmuyordu. Teyzeme dedim ki “Teyze! Kızı duymuyor musun ‘Kurtar beni!’ diyor”. Teyzem “Ben bir şey duymadım” diyordu. Acayip korkmuştum.

Sonra “Kalkalım” dedim teyzeme. Odadan çıktık. Kız hala köşede oturuyordu ama inanılmaz bir şey oldu! Ayakkabıları giydik. Dış kapıyı açtım. Bir baktım; kız karşımızda! Bir an nefesim kesildi. Kızı gören teyzem bayıldı… Hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyordum. Donup kalmıştım.

Kıza Cinler Musallat Olmuş

Ayrıldığı nişanlısının annesi, kıza büyü yaptırmış. Hoca gece rüyasında bir yer görmüş. Sabah kalkmış, oraya gitmiş.

Sonra duyduklarıma göre; kız garip davranmaya devam ediyormuş… Abisinin kolunu kırmış. Kızı görseniz 50 kilo var yok, cılız bir şey. Geceleri durmadan çığlık atıp, sonra gülmeye başlıyormuş. Baktılar olacak gibi değil; bir hoca çağırmışlar. Hoca tam iki ay tedavi etmiş. Sonra öğrenmişler ki kıza cinler musallat olmuş.

Ayrıldığı nişanlısının annesi, kıza büyü yaptırmış. Hoca gece rüyasında bir yer görmüş. Sabah kalkmış, oraya gitmiş. Rüyada gördüğü taşın aynısını görmüş. Taşı kaldırmış, orayı kazmış ve bir tavuk ölüsü üstünde, kızın resmi ve birkaç dua bulmuş ve onları yok etmiş.

Kızı en son geçen ay bir düğünde görmüştüm. Biraz daha toparlanmış gibi görünüyordu. Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın…

DAHA FAZLA: Yaşanmış Korku Hikayeleri

Advertisement
1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Cin Vakası: Almanya’da yaşıyorum. Henüz 17 yaşındaydım… Türkiye’den bir akrabanın oğluna delice aşıktım. İlk aşkımdı… Msn’de ailelerimiz görüştükçe biz de bunla kontağa geçmeye başladık. Öyle böyle derken ben buna kar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.