Connect with us

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Gazi Yurdu Efsanesi

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Gazi Kız Öğrenci yurdunda kalan bir grup kızın eğlence amacıyla cin çağırmaya karar vermelerinin sonu kötü biten hikayesi.

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Gazi Kız Öğrenci yurdunda kalan bir grup kızın eğlence amacıyla cin çağırmaya karar vermelerinin sonu kötü biten hikayesi.

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Gazi Kız Öğrenci Yurdu’nda bir grup kız, eğlence olsun diye cin çağırmaya karar vermiş. Bir odaya toplanıp başlamışlar seansa. Cin çağırmadaki en önemli husus da cini geri göndermekmiş. Kızlarımız cini çağırıp bir güzel eğlenmişler. Hatta dalga filan bile geçmişler, gülmekten yerlere yuvarlananlar olmuş. İşleri bitince cini göndermek istemişler ama cin gitmiyormuş. Saatlerce uğraşmışlar. Sonunda cin gitmiş. En azından öyle sanmışlar.

Geceyarısından Sonra…

Geceyarısından sonra ise katlardan tuhaf tuhaf gürültüler gelmeye başlamış. O aralarda da bir sapık hadisesi yaşanmış imiş yurtta. Cin olayını bilmeyen diğer kızlar korku içinde gürültüleri yurt idaresine haber vermiş. Yine sapık geldi sanılmış ve yurt didik didik aranmış ama hiçbir şey bulunamamış. Herkes tekrar odasına çekilmiş. Ancak o tuhaf gürültüler hala devam ediyormuş. Bu kez polis çağırılmış. Bütün kızlar dışarı çıkarıldıktan sonra bir de polis didik didik etmiş yurdu. Ama nafile. Hiç bir şey bulunamamış. Bu esrarengiz gürültüler durmuyormuş.

Yoksa Cin Gitmedi mi

Cin çağıran kızlar, olayı kendi aralarında konuşurlarken birisi “Yaa yoksa bizim cin mi gitmedi mi? O çıkarıyor olmasın bu gürültüleri?” demiş. Aynı cini tekrar çağırmaya karar vermişler. Evet, gerçekten de önceki cin kendisiyle alay edildiği için gitmemiş ve cini kim çağırdıysa ancak o ikna edip gönderebilirmiş. Cini çağıran grubun başındaki kız panik olmuş. Çok da iyi bilmezmiş bu işleri. Ertesi gün bilenlerden cinlerle ilgili bir şeyler öğrenerek cini göndermeye çalışmış. Ama o gürültüler yine durmamış. Cinin gidip gitmediği tam anlaşılamamış. Ancak o günlerde Gazi Yurdu’nun üst katlarından atlayarak intihar eden kızın, işte bu kız olduğu söyleniyormuş.

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Advertisement
Click to comment

Soru Sor - Fikrini Yaz