Connect with us

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Asker Eğlencesinde Musallat

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Askerlik öncesi gecekondu kiralayarak kadınlı erkekli eğlenmek isteyen bir grup gencin başına gelen cin musallatı.

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Askerlik öncesi gecekondu kiralayarak kadınlı erkekli eğlenmek isteyen bir grup gencin başına gelen cin musallatı. 

Ankara, 2008. Adım Ege, şu an 26 yaşındayım. Olayın yaşandığı gün öncesi, eğlenmek için gecekondu tarzı bir ev tuttuk. Issız ve ücra bir köşede… Tabi arkadaşım askere gideceği için eğlencenin içeriğine fazla girmeyeceğim… Çok fazla içki aldık, kızları da aldıktan sonra toplam 8 kişi eve geçtik. Gecekondu evin 4 odası vardı, 2 çift bir odada kalacak şekilde ayarladık.

Benim kaldığım odada duvara çizilmiş kocaman bir pentagram gördüm. Her ucunda Arapça veya İbranice yazılar vardı. Çok da umurumuzda değildi açıkçası. Kızla beraber içki içmeye başladık. 5-10 dakika sonra diğer odadan çığlık duyduk. Hemen o odaya geçtik. Kızlardan biri yerde bir kağıt parçası bulmuş bu yüzden bağırıyordu. Kağıdı açtım; duvarda gördüğüm Arapça veya İbranice kelimeler kağıtta yazıyordu. “S…. edin! Eğlenceye devam” dedim.

Geceyarısını geçtikten sonra artık herkes kendini kaybetmişti. Derken bir ara kapı sert bir şekilde açıldı. Yanımda taşıdığım emaneti alıp kapının önüne geçtim ama kimse yoktu. Benim odadaki hatun bağırmaya başladı. Hemen odaya koştum. Yere kapanmış ağlıyordu. Ayağa kaldırdım “Sen görmüyor musun köşede bizi izliyor şu an?” dedi. Ben de “Billur benle dalga geçiyor herhalde” deyip kısa kestim muhabbeti. Çok geçmeden diğer odalardan bağırtı sesleri gelmeye başladı, ardından da elektrikler kesildi.

Panikleyen kızlar çığlık atmaya başladılar. Apar topar üzerlerini giyiyorlardı. O an gözüm duvardaki yıldıza ilişti; kan gibi akıyordu. “Acaba alkolün etkisi mi?” dedim, hatun da aynısını söyledi. Saniyeler içinde evin deprem şiddetinde sallandığını hissettik. Evden bir türlü çıkamıyorduk. Ben dayanamayıp ağlamaya başladım. Sallanma bitince evden çıkmak istedik ancak kapıyı açamadık. Camdan atlayalım dedik ki camlar sert şekilde kapanıp açılmaya başladı. Saat 04:30’u gösterinceye kadar bitkin şekilde sabah olmasını bekledik.

Sabah olunca herşey normale dönmüştü. Önce kahvaltı yaptıktan sonra hepsini gönderdim. Daha sonraları o mahallede yaşayan birine evin kerametini sordum. “Kardeşim siz manyak mısınız?! Bu evde yaşayan bir adam, karısını-kızını öldürdükten sonra intihar etti. Büyülü bu ev! Size kim kiraladı?” deyince hemen o evi kiralayan adamı aradım ancak telefon kullanılmamaktadır uyarısını aldım. Şu an askere gidecek arkadaşım akli dengesini kaybetmiş durumda. Diğerleri benle küs olduğu için durumları ne bilmiyorum. Tövbe daha ne içki içerim ne de başka bir şey.. Allah’a şükür doğru yolu buldum..

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Advertisement
2 Comments

2 Comments

  1. Pingback: Askerlik Yaparken Yaşadığım Garip Olay - Paranormal Haber

  2. Pingback: 1980 yılında bir köye gelmeye başlayan ama sadece geceleri gelen gizemli yabancının esrarengiz hikayesi... 6 Ocak 1980 yılında, dışarı çıkmanın dahi yasak olduğu yıllarda; kahvelerde gizlice toplanıp, gaz lambası altında sohbet eder, ko

Soru Sor - Fikrini Yaz