Connect with us

Tesirli Dualar

Huysuz Çocuğun Uslanması İçin Dua

Huysuzluk çocuğa vefki yazılıp etrafına 66 kez Ya Muksit Ya Allah yazılıp üzerine de 209 defa okunup çocuğun üzerine asılırsa çocuk uslanır.

Huysuzluk çocuğa vefki yazılıp etrafına 66 kez Ya Muksit Ya Allah yazılıp üzerine de 209 defa okunup çocuğun üzerine asılırsa çocuk uslanır.

El Muksit: Allah Teala’nın bu mübarek ismi “Hükmünde adil ve insaflı olan bütün hüküm ve işleri denk ve birbirine uygun olan” anlamlarını taşır. El Muksit esmasının zikir sayısı 209, saati Müşteri, günü perşembedir.

İbadet Sırasındaki Vesveseden Kurtulmak İçin: Her gün bu ismi 208 defa zikreden kimseler ibadetlerinde vesveseden kurtulur, huzur ve huşu içerisinde ibadet ederler.

Borçtan Kurtulmak İçin: Bu ismi vird edinip zikrine devam eden kimse, borçluysa borçlarından kurtulur, borçlu bir kimsenin üzerine okunursa borçtan kurtulmasına vesile olur.

Hapisten Kurtulmak İçin: Haksız yere hapiste yatan kimse bu ismin zikriyle meşgul olursa Allah’ın izniyle kurtulur ,adalet yerini bulur

Huysuz Çocuğun Uslanması İçin: Huysuzluk ve haşarılık eden çocuklara vefki yazılıp etrafına da 66 kez “Ya Muksit Ya Allah” yazılıp üzerine de 209 defa okunduktan sonra çocuğun üzerine asılırsa çocuk haşarılıktan ve huysuzluktan vazgeçer. Kötü davranışlarını bırakıp iyi aklı başında ve dengeli hareket eden uslu bir çocuk olur

Sakinleşmek İçin: Bu ismin sakinleştirme özelliği vardır ve etkilidir, zikreden hiddetten öfkeden ve şeytan vesvesesinden kurtulur.

İç Sıkıntısından Kurtulmak İçin: Bu esmayı zikreden kimse iç sıkıntısından kurtulur.

Advertisement