Hayırsız Rüya

10
0
(0)

Paranormal Hikayeler – Araştırmacı Yazar Berrin Türkoğlu’nun başından geçtiği iddia edilen ve yine onun ağzından anlatılan üzücü bir; gerçek çıkan rüya hikayesi…

Gerip Bir Rüya

Hayırsız Rüya: 9 Mart 1973 sabahı Polatlı’da askerliğini yapan eşim Riyat’ı uğurladıktan sonra gece gördüğüm ve içimi karartan rüyanın etkisiyle evde kalamayacağımı düşünüp, 1 yaşındaki oğlum Ogün’ü de yanıma alarak annemlere gitmeye karar verdim. Zaten eşim o gece nöbetteydi. Annem bendeki garipliği hemen anladı “Hayırdır Berrin, yolunda gitmeyen bir şeyler mi var?” “Aslında pek bir şey yok anne. Gece çok garip bir rüya gördüm. Bu yüzden kendimi hala çok kötü hissediyorum. “Hayırdır inşallah… Anlatmak ister misin kızım?”

Biraz düşündükten sonra rüyamı anneme anlatmaya başladım. “Dağlık bir bölgedeyim. Ama bulunduğum yer Türkiye’de değildi. Yabancı bir ülkedeydim. Çevremdeki insanların çoğu polisti. Bu bölgeye bir uçak düşmüş, görevliler enkaz kaldırma çalışmaları yapıyordu. Çevremde uçak enkazı ve parçalanmış cesetler vardı. Cesetler toplanıp üzerinde numaralar yazan siyah torbalara konarak, büyük soğutucu tırlara yerleştiriliyordu. Benim yanımda oğlum Ogün de vardı. El ele tutuşmuş birlikte duruyorduk. Sanki sıranın bize gelmesini bekliyorduk. 

İçimde Garip Bir Sıkıntı

Related Posts

Saatler sonra, son ceset de torbalanmış tıra götürülürken iki görevli yanımıza doğru gelip “Vakit tamam. Artık gidebiliriz’ diyerek oğluma ellerini uzattılar. O anda donup kaldım. O benim oğlumdu. Yabancı ülkede, yabancı kişilere oğlumu nasıl teslim edebilirdim? Ben bunları düşünürken oğlum neşeyle görevlilerin kucağına atladı. Onlara sıkı sıkı sarılıp, neşeyle cesetlerin bulunduğu arabaya bindiler. Son anda kapılar kapanmadan, oğlum arabadan eğilip çok mutlu bir gülümsemeyle bana el salladı ve araba hareket etti. Ben de sıkıntıyla uyandım.”

Rüyamı büyük bir dikkatle dinleyen annem “Allah’tan hayırlısı, çok değişik bir rüya kızım” dedi. Aradan saatler geçmiş, akşam olmuştu. Kapının sesiyle irkildik. Zilin üstünden parmağını hiç kaldırmayan birisi kapıyı çalıyordu. Annemle kapıya koştuk. Gelen eşim Riyat’dı. Kan ter içinde içeriye girdi. “Hayrola Riyat, sen bu gece nöbetçi değil miydin? Neden geldin?” “Bilmiyorum Berrin… İçimde garip bir sıkıntı vardı. Arkadaşım Asteğmen Ali Rıza nöbetimi devraldı. Ben de geldim. Sizler iyisiniz değil mi?”

Gördüğüm Rüya Maalesefe Gerçeğe Döndü

Yemekten sonra televizyonda haberleri izlemeye başlamıştık. Birden gözlerimize ve kulaklarımıza inanamadık. Paris yakınlarında düşen bir yolcu uçağının enkaz çalışmaları gösteriliyordu. Yüzlerce ceset etrafa saçılmış, polisler cesetleri numaralı poşetlere yerleştiriyorlardı. Bu benim dün gece gördüğüm rüyamdı. Annem ve ben neye uğradığımızı şaşırmıştık. Nasıl böyle bir şey olabilir diye düşünmeye başladım. Ben geleceğimi yaşamıştım. Hem de rüyamda. Öyleyse ya oğlum. Aman Allah’ım.. Ya oğluma da bir şey olursa?..

Aynı şeyleri annem de düşünmüş olacak ki eşim Riyat’ın şaşkın bakışları arasında heyecanla oğlumun yattığı odaya koştuk. Biricik yavrum, yatağında cansız yatıyordu. Daha sonra doktorların isteğimiz üzerine yaptıkları otopsi neticesinde ise milyonda bir görülen kalsiyum eksikliği  nedeniyle boğazdaki kramptan dolayı boğulma sebebiyle oğlumuzu kaybettiğimizi öğrendik. Oğlumun cenazesi Türkiye’den kilometrelerce uzakta düşen uçağın yolcularıyla aynı günde defnedilmesi ise rüyamın bitiş şekliydi.

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

  1. […] O zamandan beri gördüğüm kabuslarla. Hem çok gerçekçi hem de çok korkunç kabuslar. Rüyalarım her zaman garip ruhani varlıklarla ilgili […]

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin