Güvenlik Kameralarında Görünmeyen Esrarengiz Kadınlar

0
(0)

Paranormal Hikayeler – Heybet Y., yoğun bakımda, gece nöbetinde iken bir hastaziyarete gelen esrarengiz kadınlar ile ilgili korkutucu paranormal anısını anlatıyor.

Paranormal Hikayeler – Anestezi teknisyeniyim. 14-15 sene yoğun bakımlarda çalıştım. Anlatacağım olayı 2014 senesinde, İzmir‘de özel bir hastanenin yoğun bakımında çalışırken yaşadım. Diyarbakırlı bir teyzemiz vardı. Adı Sabiha F.. Kendisi KBY ve KKY teşhisi ile yatıyordu. 74 yaşındaydı. Genel yoğun bakımda yer olmadığı için onu KVC (Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım) bölümüne aldık.

Gece Gelen Esrarengiz Kadınlar

KVC yoğun bakımımız 3 yataklıydı. Gece nöbetindeydim. Tek hastam Sabiha teyzeydi. Gece saat 02:45’te yoğun bakım telefonu çaldı. Arayan gece süpervisörüydü. Bana dedi ki “Heybet, iki bayan gelecek. Onları al içeri. Sabiha teyzeyi ziyaret etsinler.” Ben de “Abi” dedim “Sabah başhemşire sorun çıkarmasın. Yasak bu saatte almak.” dedim. “Mesuliyet bana ait” dedi.

Neyse; kapı zili çalındı, gittim, açtım. Kapıda  25 yaşlarında 2 kadın vardı.. Onları görünce tabiri caizse dibim düştü. O kadar güzellerdi ki anlatamam. Önlük, bone vs. giydirdim ama konuşmuyorlardı hiç. “Buyurun” dedim, içeri geldiler. Hastanın başına gittiler. Yine ağızlarından tek kelime etmiyorlardı ama sanki gözleriyle konuşuyorlardı. O esnada gece süpervizörü girdi içeri ve yanıma oturdu.

Ben hala onları izliyordum. Yanımdaki adama “Abi ne kadar güzel iki kadın.” dedim. Hemen kadınlardan biri bana bakarak tebessüm etti. Sonra o kadınlardan biri göğüs tarafından bir şey çıkartıp, hastanın ağzına tıktı. Ben de bir hışımla ayağa kalkıp “Ne yapıyorsunuz siz!” dedim bağırarak. İkisi birden çığlık atmaya başladı. Sanırım korkmuşlardı. Gece süpervizörü “Rahat bırak onları!” diye kızdı bana. “Abi” dedim “Görmüyor musun; ağzına bir şey soktular?! O da “Bir şey olmaz.” dedi.

Neyse, sonra bu kadınlar çıktı gitti. Ben de merak ettim; gittim, ağzını açtım Sabiha teyzenin. Bir baktım; üç tel kıl vardı ağzında. Aldım çöpe attım. Sabiha teyzeye “O gelenler kimdi? Tanıyor musun?” diye sordum. O da “Hangi gelenler? Ben kimseyi görmedim.” diye cevap verdi. “Emin misin? Az önce iki kadın geldi yanına.” dedim. “Yok oğlum; kimse gelmedi.” deyince içimi bir hafakan bastı.

Hemen katlardan bir hemşire çağırdım. 10 dakika molaya çıkacağımı söyledim. Çıktım, acilin önüne indim, sigara içiyorum. O sırada gece süpervisörü geldi. “Abi” dedim “Gece gece yaktın bizi valla ya…” Süpervizör “Heybet, ne yakması? Ne diyorsun? Anlamıyorum seni.” dedi. “Abi” dedim “İki kadını yolladın KVC’ye hasta yakını diye. ‘Al’ dedin. Sonra kendin de geldin yanıma…”

“Yok oğlum; gelmedim. Kimseyi de göndermedim. Ne saçmalıyorsun sen?” dedi. “Abi” dedim “Valla billa sen aradın ‘İki kadın gelecek ziyarete. Onları al içeri’ dedin. Sonrasında sen geldin; yanıma oturdun…” Böyle dedikçe adam sinirleniyordu. “3 saattir ben acilde, doktor odasında yatıyorum. Neden bahsediyorsun? Anlamıyorum.” dedi. “Tamam abi.” dedim “Bir şey yok.” deyip, yukarı çıktım.

Kadınlar Güvenlik Kameralarında Görünmüyorlardı

Yoğun bakıma girdim, oturdum. Çıldırmak üzereyim… O anda yine supervisor geldi. “Heybet, az önce ne oldu? Bir anlat.” dedi. Durumu iyice anlattım… “Gel, kameralara bakalım.” dedi. Güvenliği arayıp, çıktık odaya. Görüntülere baktık. Ben görünüyorum; bir insana nasıl önlük giydiriyorum, bağlıyorum; hepsi çıkıyor ama o iki kadın gözükmüyor. Kendi kendime yapıyormuşum gibi görünüyor. Aradan 5 dakika geçiyor. Kapı, kendi kendine açılıyor kayıtlarda. “Bak; burada da güya sen giriyorsun içeri ama görünmüyorsun…” dedim süpervizöre…

Neyse, sabah oldu nöbetim bitti ama eve gitmedim. Öğlen, hasta yakınları alınıyor içeri. Onları bekledim. Özellikle Sabiha teyzenin yakınlarını bekledim. Öğlen oldu. Yakınları geldi; oğlu, gelini geldi. Onlar içeri girmeden köşeye çektim. Durumu onlara anlattım. Baktım; ikisi de gülüyor. “Bu ilk değil. Daha önce de çok denediler Heybet.” “Nasıl?” dedim “Abi anlamadım.”

Büyü, Muska, Musallat…

“Annemin köyde arsa ve tarla var. Üvey teyzem, o arsa ve tarlayı almak için her türlü yolu deniyor. Büyü mü, muska mı musallat mı dersin; bütün pislikleri yapıyor. Bu da onlardan biridir.” dedi. “Ama Allah‘a çok şükür ki bertaraf ediyoruz hepsini. Sen de korkma, alış.” dedi. “Başlarım alışmasına! Böyle iş mi olur?! İşi gücü, hastaları bırakıp bunlarla mı uğraşacağız?!” dedim. Hemen gecedeki süpervisörle birlikte başhekime çıkıp, durumu anlattık. Hastayı başka bir hastaneye sevk ettiler… İşte böyle bir şey de yaşadık arkadaşlar.

Ana Sayfa * Paranormal Deneyimler 

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet

Paranormal Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin