Gülümseyen Varlık

0
(0)

Yaşanmış Korku Hikayeleri – 40 gün boyunca evin içinde kendisine gülümseyen bir tuhaf bir varlık gören çocuk, bu süreçte yaşadığı korkutucu olayların hikayesini anlattı.

İçerde, sofrada oturuyorduk. Kapı hemen sol tarafımdaydı. Kafamı bir çevirdim; kapıdan bana bakan birini gördüm; beyazdı ve sadece omuzları ile omuzlarından yukarısı görünüyordu. Bana gülümsüyordu. Bunu anneme söylemedim; belki yansıma filandır diye ama anlık bir şey değildi. Bayağı uzun süre gördüm ve eminim gördüğüme. Sonra sofrayı kaldırdık.

Evin içinde topla oynuyordum ve bir anda büyük beyaz bir kelebek gibi bir şey lambaya doğru uçtu ve kayboldu. Anneme “Anne bak kelebek gördün mü?” dedim. Annem sanki görmüş gibi “Evet” dedi ama annem gerçekte görmemiş, sadece benim korkmamam için “Gördüm” demiş.

Annem bu durumdan dolayı huzursuzlanmaya başlayınca kafam dağılsın diye “Gel bilgisayar oyna.” dedi. Ben de “Tamam” dedim ve beraber diğer odaya gittik. Bilgisayarın başına oturdum. Bilgisayarın solunda kapı vardı. Annem diğer odadaydı ve lamba kapalıydı. Sanki beni bir şey izliyormuş gibi geldi ve kafamı kapıya bir çevirdim; hemen kapının önünde, yan yan bana bakan beyaz bir şey gördüm.

Yine gülüyordu ama bu sefer iyi bir gülme değildi. Hain bir şekilde gülüşü vardı. Ve bu sefer boydan gördüm. Uzun süre ona baktım ve korkarak annemi çağırdım. O da koşa koşa geldi. Lambayı açtı. Annem geldiğinde hala oradaydı. Anneme gösterdim, aniden kayboldu. Bu olay 40 gün devam etti.

Her gün aynı olay oluyordu. Annemle babam bu olaydan bayağı şüphelendiler ve hocaya gittiler. Hoca her gece benim başımda Cin suresinin okunmasını istemiş. Annem her gün bunu yaptı. Cevşen filan taktım ve tam 40 gün sonra artık görmüyordum ama dördüncü kattaki komşumuzun oğlu görmeye başladı.

Ana Sayfa

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet

Paranormal Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin