Gökten Yağmış En Tuhaf 10 Şey

0
(0)

Gökten ne yağmış ki yer kabul etmesin demişler. Bugüne kadar gökten yağdığı tespit edilen enterasan şeyleri okuyunca bu sözün boşa söylenmediğini anlayacaksınız… Ve tabii evden çıkmadan önce hava durumu dinlemenin her zaman işe yaramadığını…

Gökten inek düştü (Japonya)

1997 yılında bir balıkçı botunun üzerine gökten inek düştü. Botun az daha batmasına neden olan bu ineğin, bir Japon kargo uçağı
tarafından uçak havadayken atıldığı tahmin ediliyor. Rus Hava Kuvvetleri’nin inek düştükten iki hafta sonra Japon otoritelerine
verdiği bilgiye göre; uçak mürettebatı ineği yemek için aldı; ama uçak tehlikeye girince Japon Denizi üzerindeyken aşağı attı.

Örümcek yağmuru (Arjantin)

6 Nisan 2007’de Arjantin’in Salta kasabasına tatile giden Christian Oneto Gaona ve arkadaşları San Bernardo Dağları’na tırmandı. Tırmanma yolculuğuna başladıktan yaklaşık iki saat sonra gökten farklı renklerde örümcek yağmaya başladı. Christian elindeki kamerayla bu yağmuru görüntülemeyi başardı.

Jel şeklinde yağmur (İskoçya)

2009 yılında İskoçya’da yere jel şeklinde yağmur taneleri düştü. Bir teoriye göre kurbağa yumurtalarını yiyen şahin ve akbabalar bu yumurtaları havada uçarken kustular.

Gökten solucan yağdı (ABD)

ABD’de bir polis memuru işine gitmek için evinden çıktı ve kısa bir süre sonra gökten suyla birlikte solucanların düştüğünü gördü. Bir anda her yeri solucanlar kapladı. Olayın gizemi çözülebilmiş değil.

Renkli kar yağdı (Sibirya)

Tavsiye İçerik

Sibirya’nın Omsk bölgesinde 2007 yılında turuncu, yeşil ve sarı renkte, kokulu kar yağdı.

Çölde gökten balık yağdı (Avustralya)

Tanami Çölü’nde, Arger Nehri ve Elliot Gölü’nden kilometrelerce uzakta gökten balık yağdı. Kuşlar tarafından yere bırakıldığı sanılıyor.

Kan yağmuru (Kolombiya)

2008 yılında Kolombia’nın Choco bölgeside gökten kan yağdı. Köyün rahibi gökten yağan kanın Tanrı’nın bir işareti olduğunu, insanların günahlardan arındığını söyledi.

Para yağmuru (Almanya)

2007 yılında bir motorcu gökten para yağdığını gördü. Paraları motorunun dikiz aynasından gördüğünü iddia eden kadın paraların bir kısmını topladı. Paranın kaynağı bilinmiyor.

Sığırcık yağmuru (İngiltere)

İngiltere’nin Somerset Köyü’nde Mart 2010’da gökten yüzlerce sığırcık kuşu ölü şekilde yere düştü.

Et yağmuru (ABD)

1876 yılının mart ayında Allen Crouch isimli bir kadının çiftliğinin üzerine gökten et parçaları yağdı. Etlerin koyun veya geyik eti olduğu sanılıyor.

Ana Sayfa

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
  1. […] Kandan Paraya: Gökten Yağmış En Tuhaf ŞeylerGökten Yağmış En Tuhaf ŞeylerAynı Kafada İki Yüzü Olan AdamAynı Kafada İki Yüzü Olan Adam: Edward MordakeDünyadan Garip OlaylarDünyadan Garip Olaylar   Article "tagged" as: askerlikeğitimekonomiölümpopüler kültürsağlıksakaltarihten garip ama gerçek bilgilerülkeleryemek   Categories: Garip Ama GerçekManşet view more articles […]

Paranormal Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin