Gece Bir Şey Bana Dokundu

0
(0)

Paranormal Hikayeler – Yaşadığı paranormal deneyimi paylaşan okurumuz, bir gece görünmeyen bir şeyin kendisine dokunmasından sonraki günlerde yaşamış olduğu tuhaf ve açıklanamayan olayların hikayesini anlattı:

Bir gece üç-dört sularında uyumak için yatağıma yattım. Hemen önümde balkon kapısı var. Yatağımın ayak ucunda, perde sürekli havalanıyordu. 10 dk boyunca sanki bir el perdeyi havaya kaldırıyordu. Hiç dönmedim arkamı uyumaya devam ettim ama perde sürekli kalkıyordu. Rüzgar olup olmadığını anlamak için önüne kağıt koydum balkon kapısının. Aslında rüzgar değildi ama emin olmak istedim.

Yatağıma yattım. Arkamı döndüm. 10 saniye sonra perde çok yüksek bir hızla havaya kalktı ve yatağımda dikildiğimde kağıdın koyduğum gibi durduğunu gördüm. Tam dibimdeki televizyon da aniden açılınca çok kötü oldum. Kalkıp bir sigara yaktım ve tuvalete gittim. Mutfağa gitmeye korktum ve musluktan biraz su içtim. Odama döndüm. Televizyonu kapadım. Arkamı döndüm ve uyumaya çalıştım.

10 dakika içinde bir elin bana dokunması ile yataktan fırladım. O gün sabaha kadar uyumadım. Ne olduysa o gece başladı zaten. Evde abimle kalıyorum ve onun uykusu çok hassastır. En ufak sese uyanır. Bu olaydan beş gün sonra, sabaha karşı dört gibi, yataktayken kalorifer peteğine vuruluyormuş gibi bir sesle uyandım. Çok yüksek bir sesti. O an fırladım abimin odasına ve sesi duyup duymadığını sordum.

Hiçbir ses duymamış. O geceden sonra kendimden şüphelendim açıkçası. Çünkü alkol kullanan birisiyim. Ancak o gün hatta o hafta hiçbir şey kullanmamıştım. “Sanırım vücut istiyor, tepkime veriyor” dedim kendi kendime. Abimin, iş için şehir dışına çıkacağını söylemesi üzerine, arkadaşımı çağırdım gece bizde kalması için. O gün gece üç gibi odalarımıza çekildik. O benim odamda, ben abimin odasında kalıyordum.

Yatağa girdim ve 30 dakika sonra telefonum çaldı. Arayan oydu. Kalktım. Odanın kapısını açıp içeri girdim. Işık yanıyordu. Bana ışığın kendi kendisine yandığını söyledi. “Neyse; elektriktir” dedik… Tekrar odama döndüm. 30 dakika sonra tekrar aradı. Yine aynısı olmuştu ama bu sefer salondaki televizyon da ışık da açıktı. Elektrik gidip gelmesinde TV açılmasın diye kumandadan koruma vardı oysaki.

O gece arkadaşım beni uyardı -ki kendisi hafızdır- “Gidelim biz de yatalım” dedi. Bundan sonraki gecelerde de duvarın içinden geçen siyah ufak karaltılar gördüm sık sık. Ayrıca evden bazı eşyalarım da kaybolmaya başlamıştı. Votka içerken bardağımı PC’nin yanına bıraktığımda bulamıyordum ve tuvalette çıkıyordu.4-5 ay herhangi bir keyif verici madde ve alkol kullanmadım.

Kendimden şüphelendim; uyduruyorum diye düşündüm. Ama nereden baksanız şu an 15 aydır alkol ve keyif verici madde olmadan yaşıyorum ve hala bunlar devam ediyor. Hırıltılar, gece sesleri ve o karanlık cisimler. Kız arkadaşım, odamda duvarımda asılı olan poster (yüz görünümlü çoğu) ve gece klubü afişlerini sökmemi, bazı varlıkların bu tür ortamlara daha çok geldiğini söyledi. Söylediği gibi yaptım. Uzun süre bir şey olmadı ama sonra yine tekrar başa döndük. Benim ise kafama en çok takılan şey ilk gece bedenime bir şeyin temas etmesi, fiziksel bir dokunuş olması…

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet