Felç Eden Bakışlar

0
(0)

Paranormal Hikayeler – Paylaşımcımız, 8 sınıfa giderken yaşadığı ve kısa süreliğine felç olmasına neden olan paranormal olayın hikayesini anlattı.

Ben sizinle 8. sınıfa giderken yaşadığım ilginç bir olayı paylaşmak istiyorum… Bu olay öğlen vakti başıma geldi ve ne kızgındım ne açtım ne de uykulu idim. Dershaneye gidiyordum. Biraz ilerimde; takribi olarak 15-20 adım kadar  ilerimde; iki birbirlerini tanıyan ama bir muhabbetleri olmayan arkadaşımı gördüm. Onları gördüğüm an bana baktılar ve ben o an felç oldum.

Vücudumdan bir elektrik akımının geçtiğini hissettim sanki. Bir süre hiçbir şekilde hareket edemedim. Öylece donup kalmıştım. Hareket edebilmeyi başardığım anda ise arkama bakmadan kaçtım. Bir duvar köşesinde 5 dakika kadar bekledim. Bunların hepsi, güpegündüz, sokağın ortasında oldu. İnsanlar gayet normal gelip geçiyorlardı. Sonra koşarak dershaneye gittim.

Etrafa bakındım; o iki arkadaş yoktu. Ki onlarla aynı dershanedeydik. Hocaya sordum “Geldiler mi? Gördünüz mü?” diye. Hoca “Görmedim” dedi. Sonra normal ders vakti geldi. Sözünü ettiğim arkadaşlar da ders için geldiler. Dersten sonra, ilk fırsatta arkadaşlara sordum. “… işte sokakta sizi gördüm. Siz miydiniz oradakiler?” diye. “Hayır biz değildik” dediler. Adamlar gayet ciddi idiler.

O arkadaşlardan biri ile hala görüşürüm. Bu olayı hala açıklayamadık… Küçükken, çocukluk bu ya; cinlere hakim olmak gibi bir arzum vardı. Daha sonra paranormal olaylar ile ilgilenmiş olsam ve garip deneyimler yaşamış olsam dahi hepsinin sanrı tarzı bir açıklaması vardı. Fakat az önce anlattığım bu olayın, ne kadar zorlarsam zorlayayım bir açıklaması yok. Ya da en azından; ben hala bulabilmiş değilim…  

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet

Paranormal Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin