Evlenemeyen Kız İçin Kısmet Açma

Evlenemeyen kız için bu ismi şerifler bir amber parçası üzerine nakşedilir. Bunu nasibi kapalı kız üzerinde taşırsa, en kısa zamanda evlenir.

Evlenemeyen Kız İçin

Kısmeti kapalı olup evlenemeyen kızın en kısa sürede evlenebilmesi için Esmai Berhetiyye’den ” Berhetihin” ve “Keririn” isimleri bir amber parçası üzerine nakşedilir. Bundan sonra, nasibi kapalı ve evlenemeyen kız üzerinde taşırsa, en kısa zamanda evlenir.

Berhetihin Esması Yazılışı

Berhetihin, aşık etmek için, evlenemeyen kız için kısmet açma,

Keririn Esması Yazılışı

Keririn, aşık etmek için

Esmai Berhetiyye Nedir

“Berhetiyye” ruhani ilimlerin başı olarak tarif edilen bir ilimdir. Esmai Berhetiyye, Allah Teala’nın mübarek isimleridir. Tıpkı 99 ismi şerifi gibidir. Ancak Berhetiyye’nin ruhsal varlıklara tesiri çok yüksektir. Dünyada bu isimler kadar güçlü başka bir yöntem veya metot bulunmadığı, ilimin ehlince ifade edilmektedir.

Berhetiye olarak bilinen bu celil isimlerin birçok özellikleri ve ince sırları vardır. Alimler Berhetiyye’yi en büyük ahid, yüce anlaşma, gizlenmiş sır, gizli hazine gibi isimlerle anmışlardır.

Süleyman ibni Davud /a.s.), veziri Asaf ibni Berhiya ve Hakim Kalfetiryus’un Berhetiyye’den istifade ettikleri ravidir. Bunun yanı sıra daha nice alimlerle arifler gizli sırlarla dolu, baha biçilmez bu hazineyi kullanmışlardır.

Bereket ve tesiri çok olan bu mübarek isimlere cinler, ifritler, maridler ve şeytanlar karşı koyamazlar. Bu kaseme sahip olan kişi her amelinde başarıya ulaşır şeklinde bir görüş mevcuttur.

Gizli İlimler Ana Sayfası

İçerik: Gizli ilimler, evlenemeyen kız için kısmet açma, esmai berhetiyye, berhetihin, keririn, amber…

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
3
+1
1
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol