Evi Terk Eden Kişinin Geri Dönmesi İçin Dua

Evi terk eden kişinin geri dönmesi için okunması ve yazılması gereken bu dua sadece helal niyetlerde geçerlidir. Aksi durumda etkisi olmaz.

Evini terkedip uzağa giden birisini acele geri getirmek için birazdan aşağıda vereceğimiz tablo safran mürekkebi ile yazılarak bir güvercinin kanadına bağlanır. Eğer getirilecek kişinin kaldığı yer biliniyorsa o yerin yakınında, bilinmiyorsa bir caminin yanında uçurulur. Yazma işlemi herhangi bir perşembe günü yapılabilir.

Her nerede ve ne kadar uzakta ise hatta zincirle bağlı olsa bile döner geri gelir. Eğer gelmez ise üç gece bin bir kere İnsan suresinin ilk ayeti ile başlayan aşağıdaki dua okunur. Bu yapıldığı takdirde evine geri dönmesi istenen kişinin geri gelmemesinin imkansız olduğu rivayet edilir. Lakin bu dua ve yöntemin sadece helal konuda kullanılması elzemdir. Aksi takdirde işe yaramayacaktır.

Evi Terk Eden Kişinin Dönmesi İçin Dua

Evi Terk Eden Kişinin Geri Dönmesi İçin Dua
Evi Terk Eden Kişinin Geri Dönmesi İçin Dua

Hel etâ alel insâni hıynün mined dehri lem yekün şey’en mezkuran innâ halâknel insâne min nutfetin emşâcin nebteliyhi kezâlike nebteliyhi nebteliyhi nebteliyhi nebteliyhi nebteliyhi nebteliyhi kezâlike nebtelî kalbi fülân ilâ fülân bil aceli. Açıklama: Duanın sonun yer alan “fülan ila fülan” kısmında, fülan sözcükleri yerine geri dönmesi istenen kişinin ismi zikredilecektir.

Yazılması Gereken Vefk

Evi Terk Eden Kişiyi Geri Getirmek İçin Vefk
Evi Terk Eden Kişiyi Geri Getirmek İçin Vefk

Ana Sayfa * Gizli İlimler * Google Haberler’de Takip Et

Keşfet