Evi Cinler Bastı

0
(0)

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Son günlerde kafayı cinlere takmıştım. Cinlerle ilgili yazılar, bilgiler, hikayeler, videolar izliyordum. Korku videoları izleyip bundan büyük keyif alıyor, her korku türündeki filmleri bitiriyordum. Rüyama da girmiyordu ve ben de hava atıyordum. Cinlere de inanmıyordum zaten. 

Kardeşine Cinler Musallat Olmuş

Yine bir gün video izledikten sonra saatin gece 12:30 olduğunu gördüm. “Artık yatma zamanı, geç oldu.” dedim kendi kendime ve dişlerimi fırçalayıp, yatağıma gittim. Tam o sırada kardeşimin çişi gelmiş olmalı ki sesler çıkardı ve ayağa kalktı. Ben de hemen kalktım, tuvaletinin yaptırdım ve geri getirdim. Keşke kalkmasaydım da annem götürseydi kardeşimi… Kardeşimin üstünü örttüm ve kafamı tekrar koydum yastığa.

Rüyamda kardeşimi oturma odasında görüyordum. Hocalar gelmiş okuyup üflüyorlardı. Annemle babam kollarından tutuyordu. İçeri daldım ve “Ne oluyor burada?” dedim. Hocalar “Kardeşine cinler musallat olmuş oğlum.” dediler. Aklıma hemen okuduğum bilgiler geldi. O bilgilerden birine göre “Cinlerden korkmazsanız size bir şey yapamazlar”dı. Yavaş yavaş kardeşimin üstüne yürüyüp “Kardeşimi rahat bırak!” diye bağırıp okkalı bir tokat yapıştırdım. 

Gecenin Bu Saatinde Ne Namazı

Kardeşim kafasını kaldırıp bana bir bakış attı ve başımdan aşağı kaynar sular döküldü sanki. Küçük kardeşim bayılmıştı. Yanına koştum. Biraz sonra kendine geldi ve rahatladık. Cin onu rahat bırakmıştı. Cin gitmişti! Ama biz öyle sanıyorduk. Evet cin onu rahat bırakmıştı fakat sanırım bana musallat olmuştu. Cinin gittiği düşüncesiyle tekrar yatağıma doğru gittim ve yeniden uyudum. Uyurken sesler duydum. Hemen saate baktım. Saat gece 03:34 idi. 

Kardeşim yatağında değildi. Tuvalete gitmiştir düşüncesiyle onu tutmak için aramaya koyuldum ve oturma odasında tablet oynadığını gördüm. Kapının ucundan bakarak “Ne yapıyorsun burada? Saat kaç haberin var mı senin? Babam duyarsa seni öldürür.” dedim. Kardeşim tuhaf bir şekilde gülümseyerek işaret parmağıyla az ilerisini gösterdi. Kapıdan kafamı içeri doğru uzattığımda, babamı gördüm. Namaz kılıyordu. 

İlk önce herhalde babam oynamasına izin verdi diye düşündüm ve “Allah kabul etsin.” dedikten sonra tam yatağıma gidiyordum ki o da ne?!. “Saat gecenin üç buğu; bu saatte ne namazı?” diye bir düşünce saplandı beynime. Hemen odaya geri gittim ve babama “Baba, daha sabah ezanı okunmadı; ne namazı kılıyorsun?” derken ayakları dönmeye başladı ve ağzı kulaklarına kadar açılarak bana baktı. 

Simsiyah Bir Varlık

Kapının yanlarına tutundum. Ayakta zor duruyordum. “Allah’ım, neler oluyor bana? Yoksa korktuğum başıma mı geldi?” derken koridorda annemi gördüm. Beyaz bir elbise giymişti. “Anne hemen koş! Babama bir şeyler oluyor!” derken annem ağır adımlarla, bana o esnada çok korkunç gelen bir gülümsemeyle üstüme doğru gelmeye başladı. Annemin arkasından daha önce hiç görmediğim bir adam çıktı. Adama saldırmaya çalıştım ve birden babam önüme gelerek beni geri fırlattı ve yere düştüm. 

Gözümü açtığımda tekrar yatağımdaydım. “Allah’ım neler oluyor böyle?” diyordum içimden. Örtüyü kafama kadar çektim ve telefonumu aldım “Bir şey olursa polisi ararım” dedim ama sakarlık başımı belaya soktu. Telefon yatakla duvar arasına düşmüştü. Almaya çalışırken arkadan kusma sesleri geldi. Arkamı döner dönmez gözleri simsiyah, ağzından beyaz sıvı akan bir varlık üstüme atladı ve uyandım. “Allah’ım sana sonsuz kere şükürler olsun. Kabus görmüşüm…” dedim…

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
  1. […] derenin evleri olduğunu ve evlerini kirlettiğimi, bundan rahatsızlık duyduklarını, bir daha böyle bir […]

Paranormal Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin