Evdeki Cinle Mücadelem

0
(0)

Kısa Cin Hikayeleri – Ailesi şehir dışına çıktığı için evde tek kalan genç gece boyunca bir cin ile yapmak zorunda kaldığı mücadelenin korku verici hikayesini anlatıyor.

2004’ün Temmuz ayı, günlerden cuma, annem ve babam Kütahya’daki abimin yanına gitmişlerdi. Evde kimse yoktu ve haliyle aklıma bin bir türlü şeyler geliyordu. Sebze ve meyve toptancılığı yaptığımız için Bursa’ya çarşamba günü gitmiş, cuma günü ise geri dönüyordum. Eve geldiğimde saat 23:30 civarıydı. Yatağıma girip uyuma çalışırken birden olduğum yere sızdım.

Uyku esnasında kapı gıcırtısı geldi. Yattığım yerden kalkamadım ve “Sanırım bizimkiler geldi” dedim kendi kendime. Sonra mutfaktan tava tencere sesi geldi. Yattığım odanın kapısı yarı kapalıydı ve kapı yavaşça açıldı fakat benim üstümde bir ağırlık vardı. Bir türlü kalkamıyordum. Göremediğim biri odaya girdi. Üzerimdeki örtüyü yavaşça kaldırdı.

Bir diziyle üstüme bastırdı ve ağzımı kapamaya çalıştı. O an aşırı bir korku ve telaş vardı bende. Ağzım sanki düğümlendi. Hiçbir şey yapamıyordum. Dua etmeye başladım. Kelime-i şehadet getirdim. Üzerimden yavaşça kalktı. Üzerimden kalkar kalmaz bende ayağa kalktım. İki elimi öne doğru uzatıp yakalamaya çalıştım. Telefonluğun altına doğru sıkıştırdım.

Telefonluğun aynasından ayın ışığı yansıyordu. Kafamı kaldırıp aynaya baktım. Kendimi göremedim. Kafamı geriye çevirip baktım. Bedenim ilk yattığım şekilde duruyordu. O an içime öyle bir korku ve heyecan doldu ki ne yapacağımı şaşırmıştım… Sonra bedenimin içine tekrar girdim. Allah’a tekrar dua ettim. Karabasan yine geldi.

Üzerimden sıyırmış olduğu örtüyü iki eliyle tuttu ve havaya kaldırdı. Üstümü örttü ve geldiği gibi odanın kapısını yavaşça kapadı. Sonra tekrar mutfaktan yine tava tencere sesi geldi. En son dış kapının gıcırtısı geldi ve gitti. Karabasan gider gitmez ben yattığım yataktan kalktım ve saate bahtım. Tam 00:30’u gösteriyordu. Afallamıştım. Oturdum 3 Kulhü 1 Fatiha” okuyup yattım ama uyuyana kadar da en az bir iki saat geçti…

Ana Sayfa

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
1 Comment
  1. […] Cin Vakası: Evde Tek Başına […]