Evde Tuhaf Olaylar

12
0
(0)

Paranormal Hikayeler – Muzaffer isimli okuyucumuz, yaşadığı evde gerçekleşmeye başlayan tuhaf olayları anlattı:

Adım Muzaffer. 11-12 yaşlarımda iken yaşadığım olayları anlatmak istiyorum… Defalarca gece yarısı uyanıp balkondan atlamaya çalışırken annem her seferinde kurtarırdı. Sabah bu olayları anlattıklarında hiç bir şey hatırlamıyordum. Aksine o kadar rahat uyuyordum ki sanki pamukların üzerinde gibi. Bazen de gece uyanıp kardeşimi boğuyormuşum. Gözlerim pörtlek şekilde yerinden çıkacakmış gibi bakıyormuşum. Sonra Cevşen takıp, sürekli Kuran okudular ve geçti.

Related Posts

Şu an 37 yaşındayım altı senedir evde tuhaf şeyler olmaya başladı. Genellikle eşim uyuduğu zaman ve ben tek başıma bilgisayar başında iken odanın içinde birilerinin gezindiğini fark ettim. Ama hiçbir şey göremiyordum. Sabah olayı eşime anlattım. İnanmadı. “Kafandan uyduruyorsun” dedi. Sonra evdeki eşyalar hareket etmeye ve devrilmeye kırılmaya başladı ve yine hiçbir şey göremiyordum. Kırılan eşyaları söyledim. Yine inanmadı. Felak, Nas okudum korkumdan.

Aradan bir ay geçti. Bir akşam ben gece vardiyasından çıkıp, eve geldiğimde eşim, evde gece birilerinin ayaklarını sürüyerek gezindiğini söyledi ve benim söylediklerime inandı. Bize zarar vermiyorlardı. Ama o her neyse birlikte yaşıyorduk. Namaza başladım. Ara sıra Kuran okuyorum şimdi. Bu olaylar azalmaya başladı. Evi değiştirdik. Şu an her şey normal. Sıkıntı yok. Ayrıca namazıma devam ediyorum. Bu şeyin ne olduğunu bilmiyorum. Neden böyle bir şey yaptıklarına da anlam veremedim doğrusu…

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin