Evde Birileri Var

Cin Deneyimleri • Adım Muzaffer. 11-12 yaşlarımda iken yaşadığım olayları anlatmak istiyorum… Defalarca gece yarısı uyanıp balkondan atlamaya çalışırken annem her seferinde kurtarırdı. Sabah bu olayları anlattıklarında hiç bir şey hatırlamıyordum. Aksine o kadar rahat uyuyordum ki sanki pamukların üzerinde gibi. Bazen de gece uyanıp kardeşimi boğuyormuşum. Gözlerim pörtlek şekilde yerinden çıkacakmış gibi bakıyormuşum. Sonra Cevşen takıp, sürekli Kuran okudular ve geçti.

Evde Tuhaf Olaylar Olmaya Başladı

Şu an 37 yaşındayım altı senedir evde tuhaf şeyler olmaya başladı. Genellikle eşim uyuduğu zaman ve ben tek başıma bilgisayar başında iken odanın içinde birilerinin gezindiğini fark ettim. Ama hiçbir şey göremiyordum. Sabah olayı eşime anlattım. İnanmadı. “Kafandan uyduruyorsun” dedi. Sonra evdeki eşyalar hareket etmeye ve devrilmeye kırılmaya başladı ve yine hiçbir şey göremiyordum. Kırılan eşyaları söyledim. Yine inanmadı. Felak, Nas okudum korkumdan.

Namaza Başladım

Aradan bir ay geçti. Bir akşam ben gece vardiyasından çıkıp, eve geldiğimde eşim, evde gece birilerinin ayaklarını sürüyerek gezindiğini söyledi ve benim söylediklerime inandı. Bize zarar vermiyorlardı. Ama o her neyse birlikte yaşıyorduk. Namaza başladım. Ara sıra Kuran okuyorum şimdi. Bu olaylar azalmaya başladı. Evi değiştirdik. Şu an herşey normal. Sıkıntı yok. Ayrıca namazıma devam ediyorum. Bu şeyin ne olduğunu bilmiyorum. Neden böyle birşey yaptıklarına da anlam veremedim doğrusu…

Cin Deneyimleri

Cin Deneyimi “Evdeki Ses”

Cin Vakası: Evde Tek Başına

 

Keşfet

Leave a Reply