Et Benleri Nasıl Yok Edilir? Bitkisel Yöntemlerle Kurtulun!

1
0
(0)

Et benleri için bitkisel çözümler. Evde uygulayabileceğiniz doğal yollarla et benlerinden kurtulun.

Çirkin bir görünüm arz eden ve vücudun, dışarıdan görünmeyen yerlerinde bile olsalar, kişiye estetik açıdan rahtsızlık veren et benlerinden nasıl kurtulunur? Tabii ki evde uygulayabileceğiniz basit, pratik ve masrafsız denenmiş bazı yöntemlerle! İşte et beni yok etme için uygulayabileceğiniz o yöntemler…

Limon Suyu Yöntemi

Limon suyu  pH dengeleyici etkisi sayesinde et benleriyle başa çıkabilen doğal şifa kaynaklarındandır. Yarım bardak su ile bir adet limonun suyunu karıştırın. Pamuk yardımıyla karışımı et beninin üzerine sürün. Bu yöntemi haftada 3 kez tekrarlayın. Yaklaşık bir ay içinde et benleri düşmeye başlayacaktır.

Sıcak Elma Sirkesi Yöntemi

Cildinizi yakmayacak şekilde elma sirkesini ısıtın ve pamuk yardımıyla et beninin üzerine sürün. Elma sirkesi içinde mevcut bulunan asit sayesinde et benlerinden çok çabuk bir şekilde kurtulabilirsiniz. Haftanın 4 günü uygulamak yeterli olacaktır. Ancak kullanacağınız elma sirkesinin organik hatta mümkünse ev yapımı olduğundan emin olun.

Aspirin Yöntemi

Daha çok ağrı kesici olarak tanınan her derde veda aspirin, et benlerinden kurtulma konusunda da imada yetişiyor. İki adet aspirini bir yemek kaşığı suda ezerek macun haline getirin. Eriyen aspirini et beni üzerine sürün ve yara bandı ile o bölgeyi kapatın. Yaklaşık 3 saat boyunca bu şekilde bekleyin ardından yıkayın. Haftada 2 kez tekrarlayın. Yöntemler arasında en etkili olanıdır. Bir haftanın sonunda et beni düşmeye başlayacaktır.

Hint Yağı Yöntemi

Hint yağını da kullanarak et benlerine sonsuza kadar veda etmeniz mümkün. Sirkede olduğu gibi hint yağının organikliğine dikkat edin. Bir yemek kaşığı hint yağını ve bir yemek kaşığı karbonatı karıştırın. Elde ettiğiniz karışımın çamur kıvamına gelmesini sağlayın ve et beninin üzerine sürün. Üzerini bant ile kapatın. Yaklaşık 3 saat bekleyin. Hint yağı yöntemini günde 2 kez, sabah ve akşam olacak şekilde uygulayabilirsiniz.

Ananas Suyu Yöntemi

Dünyanın en tatlı meyvelerinden biri olan ananası et benleri tedavisinde kullanabileceğiniz hiç aklınıza gelir miydi. Ananas suyu içerisinde bulunan gromolein enzimi, et benlerinin hızlı bir şekilde dökülmesine yardımcı olacaktır. Ananas suyu hazır olmamalı. Evde kendinizin sıkması en emin yöntem olacaktır.

Bir miktar ananas suyuna, yarım limonun suyunu ilave edin. Karışımı yine et beninin üzerine bol miktarda sürün. Sargı beziyle et beninin üzerini kapatın. Birkaç saat bu şekilde beklemeniz yeterli olacaktır. Et benlerinden hızlı bir şekilde kurtulmak istiyorsanız bu yöntemi ara vermeden düzenli bir şekilde uygulamaya devam etmelisiniz.

Ana Sayfa

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin