Yatağımın Başındaki Esrarengiz Varlık

5
0
(0)

Paranormal Hikayeler – Okuyucularımızdan biri, çocukken başından geçtiğini annesinden öğrendiği esrarengiz bir varlıkla ilgili tuhaf paranormal olayın ilginç hikayesini anlattı:

Yazacağım olayı bana annem anlattı. Ben yaklaşık 1 yaşındaymışım ve annemler beni kendi odalarında uyuturlarmış. Annem bir perşembe günü o sıralar pek meşhur olan mega turnike yarışmasına telefonla katılıp yarışmak için başvuru yapmış fakat gün içerisinde cevap gelmemiş… O günün gecesi yani perşembeyi cumaya bağlayan gece sabaha karşı annem uykusundan uyanmış ve benim yatağımın başında bir varlık görmüş.

Related Posts

Yaklaşık 130 cm boylarındaymış ve beyaz, ortadan ayrılmış uzunlu kısalı saçları varmış. Sakalı yokmuş. Yüzü orta yaşlı bir insanı andırıyormuş ve beyaz bol bir elbisesi varmış. Varlığın başı öne eğikmiş ve başını bana doğru çevirip daha sonra yeniden öne eğiyormuş sürekli. Bunun dışında hiçbir şey yapmamış… Annemle hiç göz göze gelmemişler. Annem dualar okumaya başlamış fakat varlık bir süre daha orada kalmış.

Ardından babamı uyandırmış fakat babam hiçbir şey görmediğini söylemiş. Sonra annemin gördüğü varlık kaybolmuş. Bir süre sonra da sabah ezanı okunmuş… O gece elbette uyuyamamışlar… Cuma sabahı alışverişe gitmişler ve geldikten sonra merdivenleri çıkarken telefon sesini duymuşlar. Telefona yetişmek için hızlıca çıkmışlar merdivenleri ve yetişmişler. Başvuru yaptıkları mega turnike programından aramışlar annemin katılmaya hak kazandığına dair. Ve yarışmadan o zamanın parasıyla 200 milyon kazanmış…

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin