Mağaradaki Esrarengiz Yaratık

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Üç arkadaşın, Samsun Orman İşletmesi yakınlarındaki, bir dere kenarı mağarasında hiç ummadıkları bir anda karşılaştıkları esrarengiz yaratık ve ardından yaşadıkları korku dolu deneyimin hikayesi

Samsun Orman İşletme civarındaki derenin yanında bir mağara vardır. Orada başımıza çok acayip bir olay geldi. Üç kişiydik. Bir müddet geçtikten sonra, arkadaşım Serkan mağaranın girişinde uçuşan ışıklar gördüğünü söyledi. Mağaranın içinden sesler gelmeye başladı. Arkadaşım Hakan hiç tereddüt etmeden mağaraya girdi. Hava iyice kararmıştı. Zaten çok geçmeden yatsı ezanı okunmaya başladı.

Hakan mağaranın içinde çakmak yakarak biraz da olsa etrafı aydınlattı. Daha sonra Hakan mağaradan çığlıklar atarak “Kaçın, çabuk kaçın!” diyerek çok korkmuş bir şekilde çıktı. On metre gidip durdu ve bana “Ömer, mağaranın içine ışık tut!” dedi. Ben, Serkan’la beraber yaklaşıp çakmağı yaktım. Birdenbire iri yapılı, beyazımsı bir varlık bize doğru yürümeye başladı.

Beyazımsı varlık üzerimize; bizim hızımızda geliyordu. Ne yaklaşıyordu ne de uzaklaşıyordu. Ama yerden tahmini 30 cm kadar havada geliyordu. Ben arkaya baktığımda hala peşimizdeydi. Bizi uzun süre böyle takip etti. Artık ne kadar korktuğumuzu siz tahmin edin. Daha sonra evlere yaklaştığımızda peşimizdeki varlığın yok olduğunu fark ettik.

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

Keşfet