Esrarengiz Şeytan Kafatasları

0
(0)

Boynuzlu insan kafatasları Sayre höyüğünde keşfedildi. M.Ö. 1200 yılına ait bu kafatasları şeytan ırkının kanıtı mı? Paranormal Haber’de okuyun.

1973 yılında yayınlanan Pursuit Dergisinin altıncı sayısının 69-70. sayfalarında oldukça ilginç bir haber yer almaktaydı. Derginin haberine göre 1880 senesinde Amerika’nın Pensilvanya eyaletinde bulunan Bradford Kasabası yakınlarındaki Sayre höyüğünde birden fazla boynuzlu insan kafası yüzeye çıkarılmıştı.

Esrarengiz Şeytan Kafatasları
Esrarengiz Şeytan Kafatasları

Yapılan testlerde M.Ö. 1200 yıllarında gömüldüğü tespit edilen bu insanların tahmini 2 metre 10 cm boylarında oldukları tespit edildi. Dev vücut ölçüleri ve kafalarının üzerindeki yaklaşık 6-7 cm. uzunluğundaki boynuzlar dışında iskeletler oldukça doğal gözükmekteydi. Kafatasları o zamanlarda Presbyterian Kilisesi tarih bölümünde Prof. A. B. Skinner ve American Investigating Museum’da çalışan Prof. W.K. Morehead tarafından detaylı olarak incelendi.

Massechusetts’teki müzeye gönderilen kafatasları daha sonra buradan çalındığı iddia edilerek hiç bir zaman ortaya çıkarılmadı. Ve böylece buluş sansasyonel bir şekilde ortadan kaldırıldı. Geriye sadece bir kaç satırlık dergi ve gazete haberi kaldı. ‘Şeytan ırkına ait kafatasları’ hala sır olarak kalmıştır.

Ana Sayfa

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
1 Comment