Eşin Zina Etmesini Önlemek İçin Muska

0
(0)

Eşinin zina etmesinden, kendisini aldatmasından korkan kimselerin uygulayabileceği bağlama azimeti ve yapılacak uygulamanın tarifi.

Eşin Zina Etmesini, Aldatmasını Önlemek İçin Azimet

Defalarca tecrübe edildiği söylenen bir bağlama azimetidir bu. Tarifin bulunduğu eserin yazarı diyor ki: “Ben bu ameli, eşlerini kendine bağlamak isteyen birçok kişilere verdim. Eğer evleneceğinin zevcenin senden başkasıyla olup, zina etmesinden korkarsan nikahtan bir önceki gece Zühal saatinde, bir koç boynuzunun üzerine, aşağıda gelecek olan harfleri; siyah bir kalem ile çiz.

Eşini Kendine Bağlama İçin Koç Boynızı Üzerine Yazılacak Harfler
Eşini Kendine Bağlama İçin Koç Boynızı Üzerine Yazılacak Harfler

Daha sonra verilen azimeti, harfleri yazdığın boynuzun üzerine iki defa oku:

Eşin Zina Etmesini Önlemek İçin Azimet (Devam)
Eşin Zina Etmesini Önlemek İçin Azimet

Okunuşu: Aksemtu aleykum bi hakki hazihil huruf ela ve rebtum ve akede zekere filan ibni (kadınsa ibni yerine burada binti denilecek) fulanehu yenkehiha ebeden elvahen elvahen el acele el acele es saate es saate barekallahü fikum ve aleyküm.

Anlamı: Bu harflerin hakkı için ve bu harflerin üzerine yemin ederim ki filan kişinin kızı/oğlu, filan kişinin cinsel organını filan kişinin kızı/oğlu filan kişiye bağladım. Bağlılığımız ve ilişkimiz ebedi ve daim olsun. Allah’ın rahmeti ve bereketi sizin ve bizim üzerimize olsun. El Vahen (2 kere) El Acele Essaate (2 kere)

Zühal (Satürn) Saati Nedir

Bu vakit; kaçak veya kaybolanların yahut senden uzaklaşan kişilerin geri dönmesine uygun bir zamandır. Bu amaçla tılsım ve dua yoluyla uygulama yapmaya elverişlidir. Bu saat kötülüğe aittir. Kişilerin arasını açmak veya birbirlerine bağlamak için tılsımlar yapma vaktidir.  Haftanın her gününün farklı bir Zuhal saati vardır.

Haftanın Zuhal Saatlerinin Listesi

Pazartesi: 02:00 – Salı: 06:00 – Çarşamba: 03:00 – Perşembe: 07:00 – Cuma: 04:00 – Cumartesi: 01:00 – Pazar: 05:00

Azimet ve Azaim İlmi Nedir

Kişinin kalbini bir şeye bağlayarak bütün manevi ve ruhî gücüyle ona yönelmesine azimet denir. Azaim ise Arapça’da azimet kelimesinin çoğuludur. Azaim ilmini bilenler bu yolla bazı cinlere ve şeytanlara tesir ederek onları itaatlari altına aldıklarına, kendi hizmetlerine soktuklarına ve bunlar sayesinde birtakım hastalıkları tedavi ettiklerine inanırlar. [1]Türkiye Diyanet Vakfı İslam Ansiklopedisi

Ana Sayfa

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Dipnotlar

Dipnotlar
1Türkiye Diyanet Vakfı İslam Ansiklopedisi
Keşfet
1 Comment
  1. […] Eşin Zina Etmesini Önlemek İçin Azimet * Zina Arzusunu Önlemek İçin Dua * Zina Yapanın Nefsini Bağlamak İçin Dua * Tesirli Dualar * Google News’te Takip Et […]