En Tesirli Dilek Hacet Duaları

340
0
(0)

Kız istemeye giderken reddedilmemek, hapisten kurtulmak, zalimin şerrinden emin olmak, düşmanı uzaklaştırmak, alacağını tahsil etmek için vb. birçok konuda tecrübe edilmiş muhtelif tesirli dilek hacet duaları.

Tesirli Dilek Hacet Duaları

Kız İstemeye Gidince Reddedilmemek İçin Dua

Bir yerden evlenmek üzere bir kız istemeye gidilirken ana ve babasının ret ve itirazını önlemek için: Bismillâhirralımânirrâhıym* Vel fecr* Ve leyâlin aşr* Veş şef’ı vel vetr* Vel leyli izâ yesr” Hel fî zâlike kasemün li zî hıcr* Ve cealnâ min beyni eydîhim’ sedden ve min halfihim sedden fe ağşeynâhüm fe hüm lâ yübsırün* İnnâ fetahnâ leke fethan mübînâ* Nasrun minellâhi ve fethun karîb* Yâ hayral fâtihıyn* Bi rahmetike yâ erhamer râhımîn* ayeti kerimelerini yazıp, yakaya diktikten sonra bir yerden bir kız istenilirse reddolunmaz ve kızı verirler.

Tesirli Dilek Hacet Duaları: Kız İstemeye Gidince Reddedilmemek İçin Dua
Tesirli Dilek Hacet Duaları: Kız İstemeye Gidince Reddedilmemek İçin Dua
Tesirli Dilek Hacet Duaları: Kız İstemeye Gidince Reddedilmemek İçin Dua

Hapisten Kurtulmak İçin Okunacak Dua

Hapisten Kurtulmak İçin Okunacak Dua
Hapisten Kurtulmak İçin Okunacak Dua

Okunuşu: Mâ şâellâhü lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azıymi hasbünellâhü ve nı’mel vekîl* Herhangi bir mahpus; her gün bin kere, bu ayeti kerimeleri okumaya devam ederse kısa zamanda Cenabı Hak, o kimsenin hapisten kurtulmasını nasip eder.

Zalim ve Zorbaların Şerrinden Emin Olmak İçin Okunacak Dua

Zor ve sıkıntılı bir yere girmek mecburiyetinde kalan bir kimse, zalim ve zorbaların şerrinden emin olmak için devamlı surette içinden: Rabbi edhılnî müdhale sıdkın ve ahricnî muhrace sıdkın vec’al Iî min ledünke sültânen nesıyrâ. Ayeti kerimesini okursa bütün korktuklarından emin ve mahfuz yani korunmuş olur.

Zalim ve Zorbaların Şerrinden Emin Olmak İçin Okunacak Dua
Zalim ve Zorbaların Şerrinden Emin Olmak İçin Okunacak Dua

Zalimi – Düşmanı Uzaklaştırmak İçin Dua

Sana maddi ve manevi zarar veren bir kimseyi, olduğu yerden uzaklaştırmak için. O kimsenin olduğu yerden alınacak bir parça toprağa; bir Arabi ayın son çarşamba veya cumartesi günü Zühal saatinde 21 kere Naziat Suresi’ni okunur. Her defasında son ayetinde 21 kere tekrar ederek tamamla. Ve o toprağa her defasında nefes ettikten sonra gitmesi istenen kimsenin olduğu yere serp. O kimse kısa zamanda oradan ayrılır.

Alacak Tahsili İçin Tesirli Dua

Hakkını vermemekte ısrar eden bir zalim veya bir batakçıdan alacağını kurtarabilmek için üç gün oruç tutulur. Gecenin geç saatlerinde 1135 kere: “Kâf hâ yâ ayrı sâd” okunur. 31) kere de: Eykemuşin heykemuşin taykemüşin meykemûşin feykemûşin şeykemüşin zeykemüşin tevekkel yâ âbiden nâri ve edhıl alâ kalbi fülânibni fülâne vadribhâ bi harâbin min nar ve havfûhü vez’icûhü veslüb aklehû hattâ ye’ti indi ve yakdıy hâceti elvâhan elvâhan elvâhan el’acel el’acel el’acel essâatû essaatü essâatü.

Alacağını Kolay Tahsil İçin Okunacak Dua
Alacağını Kolay Tahsil İçin Okunacak Dua

Borçtan Kurtulmak İçin Dua

Borçtan kurtulmak için aşağıdaki duaya devam etmelidir: “Ey Rabbim, helâl kıldıklarını bana kâfi kılarak, haram kıldıklarında da beni muhafaza et, beni fazlınla senden başkasından müstağni kıl.” (Tirmizî)

Ana Sayfa * Tesirli Dualar 

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

  1. […] Bilinmeyen Faydaları ve SırlarıAyetel Kürsi Duası & Bilinmeyen Faydaları ve SırlarıEn Tesirli Dilek – Hacet DualarıEn Tesirli Dilek – Hacet DualarıCuma Günü Duaların Kabul Olduğu SaatCuma Günü Duaların […]

  2. […] Duası; Bilinmeyen Faydaları ve SırlarıAyetel Kürsi Duası, Bilinmeyen Faydaları ve SırlarıEn Tesirli Dilek – Hacet DualarıEn Tesirli Dilek & Hacet DualarıKuran’daki 5 Kaf Ayetinin Büyük GücüKuran’daki […]

  3. […] ve hacetin gerçekleşmesi için bu ismi şerif 75 defa okunarak dua edilmelidir. Allâh Teâlâ o […]

  4. […] hasılı kelam dert ve bela olarak ne var ve ne biliyorsan hepsinden kurtulur, dilek ve hacetine nail […]

  5. […] isimler yüce Mevlâ’dan her hayırlı dilek için okunabilir. Yüce Mevlâdan mühim bir dileği olan kimse yedi sabah yedişer kez okur veya […]

  6. […] hacet söz konusu olursa olsun; Güneş batarken otuz (30) defa bu surei şerif okunup, arzu edilen hacet, dua edilerek Allah Teala Hazretlerinden […]

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin