İçeriğe geç

Duvarda Beliren Yazılar

Yaşanmış Korku Hikayeleri – İnşaatta gece mesaisine kalan usta, bodrum katında yaşadığı tuhaf ve korkutucu paranormal olayı anlatıyor. Yaşanmış, gerçek bir hikaye.

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Şimdi anlatacağım olayı yaşadığım dönem; bir inşaatta işçi olarak çalışıyordum ve bir gece mesaiye kalmıştım. Kızımın okul masrafları için para gerekiyordu. Gece olduğu için pek kişi yoktu. Bekçi, ben ve birkaç kişi daha inşaattaydık sadece. Ben bodrumda boya yapıyordum.

Duvarı boyarken tuhaf ve korkutucu bir hadise gerçekleşti! Duvarı boyarken duvarda Arapça bir yazı gördüm. Önce bir anlam veremedim. Başta doğaüstü bir olay olabileceğini dahi düşünemedim. Belki inşaata giren birileri duvara o yazıyı yazmış ve ben bunu yeni fark ediyor olabilirdim. Ancak ben üzerini boyadıkça yazı bir daha çıkıyordu.

Bir ara arkamda bir ses duydum ve döndüğümde kimse yoktu. Belki sadece küçük bir kedidir dedim kendi kendime. Ancak önüme döndüğüm o an beynimden vurulmuşa döndüm. Resmen; karşımda, küçük bir kız çocuğu, ağlayarak bana bakıyordu. Tutulmuştum ve hiçbir şey yapamıyordum. O ana bayılmışım ve sabah hastanede uyandım.

Olanları şantiye bekçisine anlattım. Ama bekçi bana duvarda hiçbir yazı olmadığını ve muhtemelen hayal görmüş olabileceğimi söyledi bana. Bense ne gördüğümden emindim. O günden sonra bir daha o inşaata hiç gitmedim.

Ana Sayfa * Paranormal Deneyimler