Düğüm Çözme Yöntemiyle Büyü Bozma

0
(0)

Düğüm çözerek büyü bozma yöntemi: İki çile yorgan ipliği alınıp çözüldükten sonra birisine 101, diğerine de 101 adet çözülür ilmek atılır…

Düğüm Çözme Yöntemiyle Büyü Nasıl Bozulur

İki çile yorgan ipliği alınıp çözüldükten sonra birisine 101, diğerine de 101 adet çözülür düğüm atılır. Sonra beyaz porselen bir kase alınır. İçine bir miktar su koyulur. Sonra, ipliklerden birisini ele alınıp “Filan kimsenin maruz bulunduğu büyübozmak niyeti ile” diye; bir defa Euzübesmele çekilir. Ardından Felak suresi okunup, düğümün birisi çözülür. Aynı bu şekilde kalan 100 düğüm de her birisine birer Felak suresini okunmak suretiyle işlem tamamlanır.

Felak Suresi

Düğüm Çözme Yöntemiyle Büyü Bozma
Düğüm Çözme Yöntemiyle Büyü Bozma

Sonra diğer iplik ele alınır. O da; bu sefer her düğümüne birer Nas suresi okunarak çözülür. Her çözülen düğümden sonra ipliği porselendeki suya bırakmak lazımdır. Okumalar tamamlandıktan sonra suyun bir kısmı içilmek üzere başka bir kaba ayrılır. Ve bu sudan üç gün sabahları azar azar içilir.

Diğer suyun içindeki iplikler iyice sıkıldıktan sonra kurumak üzere bir yerde muhafaza olunur. Daha sonra o suyun üzerine hariçten bir miktar daha su ilave olunur. Kendisine büyü yapılmış olan kişi yıkandıktan sonra, bir leğen içinde o suyu vücudunun her tarafına temas etmek üzere dökünür. Leğende birikmiş suyu da ayak değmeyen temiz bir yere veya bir bahçeye döker.

Nas Suresi

Düğüm Çözme Yöntemiyle Büyü Bozma
Düğüm Çözme Yöntemiyle Büyü Bozma

İplikler kuruduktan sonra kendisine büyü yapılmış kişi tarafından ikamet ettiği yerde tütsü yapılır. Okuma esnasında mümkün olursa buhur olarak üzerlik tohumu yakılır. Bu yöntem bilhassa kısmeti bağlı olan hanımlar için yapılırsa çok faydalı olur.

Ana Sayfa * Gizli İlimler * Google Haberler’de takip et

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
3 Comments
  1. […] Bozma Nazardan Korunma İçin VefkBüyü Bozma ve Nazardan Korunmak İçin Vefk – MuskaBüyü Nasıl Bozulur & Büyü Bozma DuasıBüyü Nasıl Bozulur & Büyü Bozma DuasıÇocukları Nazardan Korumak İçinÇocuklarını […]

  2. […] suresini okuyunuz. Zira onu okumak bereket, terki ise hasrettir. Onu okuyana sihirbazların sihri tesir […]

  3. […] Büyü Bozma Duası […]