Skip to content

Dereden Gelen Yaratık

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Yüzmek için dereye giden mahalle çocuklarını kovalayan korkunç bir yaratıkla ilgili yaşanmış bir korku hikayesi. Yaşayanlardan biri anlatıyor.

Bir gün mahallenin çocuklarıyla dereye yüzmeye gitmiştik. Yanımda kuzenim Meltem de vardı. İki saat kadar yüzdükten sonra eve geri döndük. Kuzenim cep telefonunu, anahtarlığını dere kenarında unuttuğunu söyledi. Akşam olmuştu. Ama mecbur; korka korka dere kenarına gittik tekrar.

Elimizde el feneri vardı. Anahtarlığı ve cep telefonunu aldıktan sonra eve geri dönüyorken derenin ortasından; parlayarak, siyah bir şeylerin çıktığını gördük. Öyle korkmuştuk ki yüreğimiz ağzımıza kadar geldi sanki. Sürekli arkamıza bakarak koşuyorduk. O karaltılar da peşimizden geliyordu.

Kestirme yollardan gelerek evin yakınlarına kadar gelmiştik. Peşimizden yanımıza kadar geldi. Eli, yüzü simsiyah sanki yanmış gibi tırnakları olan uzun bir mahluktu. Biz dualar okurken toprağın içine doğru gömüldü. Eve vardığımızda herkese anlattık ama kimse inanmadı…

Ana Sayfa

1 thought on “Dereden Gelen Yaratık”

Soru sor, cevap yaz, yorum yap, kendi hikayeni anlat... Burası senin; istediğini yazabilirsin.