Deredeki Yaratık

0
(0)

Deredeki Yaratık

Korku Hikayeleri / Cin Deneyimleri: O zamanlar şehirden yeni gelmiştik ve daha çocuk sayıldığımız için lanetli dereye çok meraklıydık. Lanetli dere köyümüzün yakınlarından geçen bir akarsuydu. Lanetli dere olarak bilinmesinin sebebi ise köyde bu dereden gelen çığlıkları duymayan neredeyse kimsenin kalmamış olmasıydı. Dereye gece giren herkesin başına kötü bir şeyler geldiğine inanılırdı.

Bizim  evimiz de derenin yakınında olduğu için gece gelen sesleri duymaya alışmıştık. Bir gün kapının önünde otururken bir şeyin arkamdan geçtiğini hissettim ve ani bir refleksle arkama baktım. Arkamda bizim köpek vardı. Dereye doğru koşmaya başladı. Kuzenim, çay getirmeye gitmişti; dönünce ben bu olayı hemen ona anlattım. O da meraklandı ve ikimiz birden dereye doğru yürümeye başladık. Çok karanlıktı. Bu yüzden bir şey görmek çok zordu.

Telefonun ışığını açarak ilerledik biz de. Köpeğimizin sesi geliyordu. O kadar korkunçtu ki… Köpek resmen ağlıyordu. Tüylerim diken diken oldu ama bozuntuya vermedim. Bir ses geldi ve ikimiz de aynı yeri gösterdik; köpek hızla yanına gitmeye başladı. Köpeğin gittiği yere dikkatlice baktık ve o parlak yaratığı gördük. Köpek onun yanına gitti. Kulaklarını dikip birkaç saniye baktıktan sonra deli gibi kaçmaya başladı.

Parlak yaratık o karanlıkta bize doğru yaklaşmaya başladı. Öyle korktuk ki konuşamadık bile. Ölümüne koştuk ve eve gittik. O gece korkudan hiç uyuyamadık. Sabah olunca herkese sorduk; bize, köyde deliren bir adamdan söz ettiler. Adamla konuşmaya gittik. Adama sadece dere ve yaratık dedik; bağırarak kaçmaya başladı. Arkadaşlarıma sorduğumda; adamın, derede bir gece yarısı aklını kaybettiğini söylediler. O deli, arada sırada geceleri dereye girip, birileriyle konuşuyor ve ağlamaya başlıyormuş…

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
1 Comment
  1. […] Ebe Nine şafakta uyanmış. Bir de ne görsün: Yağmur dinmiş, hava açmış. Üstelik derenin dar bir yerinin üstünü öyle bir kaya kapatmış ki derenin azgın sularının üstünde […]