Creepypasta: Mereana Mordegard Glesgorv

5
0
(0)
Creepypasta: Mereana Mordegard Glesgorv
Creepypasta: Mereana Mordegard Glesgorv

YouTube’da Mereana Mordegard Glesgorv adında bir video var. Eğer bunu ararsanız, hiçbir şey bulamazsınız. Bir şeyler bulduğunuzda ise tek göreceğiniz, size dikkatle bakan, ifadesiz ve son iki saniyesinde sırıtan bir adamın 20 saniyelik videosu olacaktır. Arka plan tanımsız.

Tamamı iki dakika süren video, videoyu izleyen 153 kişinin gözlerini oyarak YouTube’un San Bruno’daki merkez ofisine postalamasının ardından YouTube tarafından kaldırıldı. Söz konusu kişiler çeşitli şekillerde intihar da etmişlerdi. Gözlerini oyduktan sonra nasıl postaladıkları henüz bilinmiyor. Kollarına kazıdıkları şifreli yazı da henüz deşifre edilemedi.

YouTube, şüpheleri gidermek için videonun ilk 20 saniyesini periyodik olarak yayınlayacak, böylece insanlar gerçek olanı arayıp yüklemeyecekler. Videonun kendisi yalnızca 45 saniye sonra çığlık atmaya başlayan bir YouTube çalışanı tarafından izlendi. Bu adam şu anda sürekli sedasyon altında ve görünüşe göre ne gördüğünü hatırlayamıyor. Videoyu izlerken onunla aynı odada bulunan ve onun için videoyu kapatan diğer kişiler, o sırada duydukları tek şeyin tiz bir delme sesi olduğunu söylüyorlar. Hiçbiri ekrana bakmaya cesaret edememiş.

Related Posts

Videoyu yükleyen kişi hiçbir zaman bulunamadı, IP adresi mevcut değildi. Videodaki adamın kimliği de hiçbir zaman tespit edilemedi.

Mereana Mordegard Glesgorv videosunun internette dolaşan birkaç versiyonu var. Bazı insanlar izledikten sonra hala garip hissettiklerini iddia ediyor, ancak bundan bir şey çıkmıyor.

Creepypasta: Mereana Mordegard Glesgorv
Creepypasta: Mereana Mordegard Glesgorv

ParanormalHaber.com

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin