Çocuğu Olmayan Kadın İçin

Çocuğu olmayan kadın için: Bu ismi şerifi bir fincan veya bir tabağa yedi (7) defa yazılır. …. Ardından yazı su ile silinir.

Çocuğu Olmayan Kadın İçin

Çocuğu olmayan kadın için: Bu ismi şerifi bir fincan veya bir tabağa yedi (7) defa yazılır. Daha sonra, bir defa da aşağıda verilen Tehatili Seba’yı yazılır. Ardından yazı su ile silinir. Bu su, çocuğu olmayan bir kadına adetten temizlendikten sonra, yedi gün devamlı içirilir. Bu sürecin ardından kadın, kocası ile münasebette bulunur. Allah’ın izniyle hamile kalır.

Yazılacak Esma: Ya Kayyum Ya Kaim

Ya Kayyum Ya Kaim - Çocuğu Olmayan Kadın İçin - Hacet. Hacet duası. Hacet duaları. Dua. Dualar. Tesirli Dualar. Büyü. Dilek. Büyü nedir? Büyü belirtileri. Büyü bozma. Kuranda büyü bozma duası. Büyü bozma duası. Büyü çeşitleri. Vefk. Büyüsü. Kara büyü nedir? Aşk büyüsü. Aşık etme büyüsü. Bağlama büyüsü. Papaz büyüsü. Papaz büyüsü nedir? Domuz yağı büyüsü. Geri getirme büyüsü. Ayırma büyüsü. Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar. Ölüm büyüsü. Eşler arasında büyü belirtileri. Süryani büyüsü. Büyü yapılan insanlardaki belirtiler. Yedirilerek yapılan büyü belirtileri. Sabun büyüsü. Canbar büyüsü. En tehlikeli büyüler. Adet kanı büyüsü. Büyü bozan hocalar. Büyüden korunma duası. Kabala büyüsü. Tuz ile büyü anlama. Yumurta büyüsü. Nohut büyüsü. Bozulmayan büyüler nelerdir? Kaşık büyüsü.
Ya Kayyum Ya Kaim

Yazılacak Tehatili Seba

Gizli İlimler Ana Sayfası

Kategori İçeriği: Hacet. Hacet duası. Hacet duaları. Dua. Dualar. Tesirli Dualar. Büyü. Dilek. Büyü belirtileri. Büyü bozma. Kuranda büyü bozma duası. Büyü bozma duası. Büyü çeşitleri. Vefk. Büyüsü. Kara büyü nedir? Büyü nedir? Aşk büyüsü. Aşık etme büyüsü. Bağlama büyüsü. Papaz büyüsü. Papaz büyüsü nedir? Domuz yağı büyüsü. Geri getirme büyüsü. Ayırma büyüsü. Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar. Ölüm büyüsü. Eşler arasında büyü belirtileri. Süryani büyüsü. Büyü yapılan insanlardaki belirtiler. Yedirilerek yapılan büyü belirtileri. Sabun büyüsü. Canbar büyüsü. En tehlikeli büyüler. Adet kanı büyüsü. Büyü bozan hocalar. Büyüden korunma duası. Kabala büyüsü. Tuz ile büyü anlama. Yumurta büyüsü. Nohut büyüsü. Bozulmayan büyüler nelerdir? Kaşık büyüsü.

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol