Cinli Bez Bebek

0
(0)

Anlatıcıları tarafından gerçekten yaşandığı iddia edilen korku dolu 4 kısa cin hikayesi. Okuyacağınız hikayelerin başlıkları ise şunlar: Balkondaki Kadın, Cinli Bez Bebek, Dere Kızıl Akınca, Aşık Cin Evliliğimi Bitirdi.

Balkondaki Korkunç Kadın

Kocaeli’nde yaşıyorum. Adım Sevim. Size başımızdan geçen korkunç bir olayı anlatmak istiyorum. İster inanın ister inanmayın; anlatacağım olay kesinlikle gerçektir. Zaten bizzat yaşadığım bir olay. Üstelik tek başıma değil üç kardeş beraber yaşadığımız bir olaydır. Bundan 12 sene kadar evveldi. 10 yaşlarında ya da biraz daha küçüktüm. Babamı yeni kaybetmiştik ve annem bu acının etkisiyle sürekli hasta oluyor, neredeyse her gününü hastane koridorlarında geçiriyordu. Çoğu zaman biz gitmiyorduk.

Akrabalarımız, ananem filan götürüyordu annemi hastaneye. Biz üç kardeş evde yalnız kalıyorduk. Küçüktük. Abimler de küçüktü. Evde yalnız kalmamamız gereken yaşlardı aslında… Zor günler geçiriyorduk. Annem doktora gidiyor, eve geliyor, aradan fazla bir zaman geçmeden tekrar fenalaşıyor ve tekrar hastaneye gidiliyordu… Yine o günlerden biriydi hatırladığım kadarıyla… Abilerim ve ben evde yalnızdık. Oturma odamızın bir balkonu vardı. Perde yarı açık haldeydi.

Akşam ya da gece saatleriydi. Saati tam olarak hatırlayamıyorum şimdi. Ne olduysa o akşam ya da gece saatlerinde oldu… Bir ses duyduk balkondan. Biri ya da bir şey sanki camı tırmalıyor gibiydi. Kardeşlerim ve ben; içgüdüsel olarak kafamızı çevirip balkonun camına baktık tabi aynı anda. Korkunç yüzlü bir kadın camı tırnaklıyordu! Gerçekten çok korkunç bir yüzü vardı. İçeri girmek için resmen çabalıyordu suratsız kadın. Öylesine korkmuştuk ki hiçbirimiz ne konuşabiliyor  ne de bağırabiliyor; sadece onu izliyorduk.

Korkudan adeta nefes bile alamıyorduk. Balkona nasıl gelmiş, nereden çıkmıştı? Üstelik akşam saatleri olmasına rağmen her yer açıktı; dükkanlar filan… Balkona bir şekilde aşağıdan tırmanmış olsa korkunç yüzlü kadını herkes görürdü. Kimdi? Neydi bu?.. Öylesine korkmuştuk ki… Kadın hala sesler çıkarıyor, camı tırmalamaya devam ediyordu. Sonra hepimiz birden hole çıktık ve kapıyı kapattık. Titriyorduk korkudan. Abim Özkan, kapının deliğinden “kadın orada mı” diye bakmıştı. İnanması güç ama kadın da kapının deliğinden abimin baktığını görmüş, göz göze bakışmışlar kısa bir süre.

Kendimizi o korkuyla dışarı attık. Aşağıda amcamızın dükkanı vardı. Hemen oraya indik ve olanları anlattık. Amcamın oğlu hemen eve girip baktı ama kimse yoktu. Nasıl olurdu bu? Balkondan aşağı inse mutlaka görürdük. Kapıdan da çıkmamıştı… O yüzü ve o olayı ne ben ne de kardeşlerim üzerinden bunca yıl geçmesine rağmen unutabilmiş değiliz hala. O korkunç yüzlü kadın kimdi ya da belki daha doğrusu neydi? İçeri nasıl girmişti? Eğer bize ulaşabilse ne yapacaktı? Bazen kardeşlerimle bir araya gelip bu türden konuları konuştuğumuzda “Neydi o?” diye soruyoruz hala…

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
1 Comment
  1. […] Cinli Bez BebekCin Deneyimleri / Korku Hikayeleri: Cinli Bez Bebek […]