Cinlerle Dalga Geçmenin Sonu

0
(0)

Cinli Kısa Korku Hikayeleri – Bir gece arkadaşlarıyla cin çağırmak için bir araya gelen okurumuz cinlerle dalga geçmeleri nedeniyle yaşadıkları korkutucu olayların hikayesini anlattı.

Bir gece arkadaşlarla bizim evde toplandık. Cin çağıralım diye fakat ben inanmıyordum ve ne yazık ki sürekli cinlerle dalga geçiyordum. Bazen öyle laflar söylüyordum ki arkadaşlar beni uyarıyordu. Cini çağırdık ve aniden fincan hareket etmeye başladı. Herkes çok korkmuştu. Bense hala cinle dalga geçiyordum. Dalga geçerce sorular soruyordum ve ne olduysa ondan sonra oldu.

“Bana gerçek olduğunu kanıtla” dedim. Arkadaşlarım çok korkmuştu. Tam sessizlik olmuştu ki bir anda ağzımda korkunç bir acı hissettim. Ne olduğunu anlayamamıştım. Bir şey nefes almamı engelliyordu. Bir dakikaya yakın öyle kaldım. Ağlıyordum. Yüzümün bazı yerleri yanıyordu. Çok korkmuştum. Dua etmek aklıma geldi ve Fatiha suresini okumaya başladım.

Bu sefer de arkamdan bir şeylerle vuruluyor gibiydi. Artık cinlerin var olduğuna inanmıştım. Hiçbir şeyden korkmayan ben şimdi titriyordum ve kaçacak yer arıyordum. Ben dua ettikçe vuruyorlardı. Bu sırada gözlerim arkadaşlarımı aradı. Yardım isteyecektim fakat onlar bayılmıştı. Bir anda her şey bitti. Cinler gitti diye düşündüm ve telaşla arkadaşlarımı ayıltmaya çalıştım.

Fakat cinler gitmemişlerdi. Sadece bekliyorlardı. Tekrar dua etmeye çalıştım. Tam duaya başladığım anda mutfak dolaplarının zangırdadığını duydum. Tabaklar yere düşüyordu. Sesler tekrar kesildi. Biz hala bir şeyler olacak endişesiyle yerimizden bile kıpırdayamadan bekliyorduk. Sonunda olduğumuz yerde uyuyup kalmışız.

Sabah baktığımda mutfakta hiçbir tabak kırılmamış, hepsi yerlerinde duruyordu. Dolap kapakları bile kapalıydı. Halbuki salondan; mutfakta düşen tabakları çok rahat görebiliyorduk. O gece ne olmuştu? Neden tabaklar kırılmış oldukları halde eski yerlerinde sağlam duruyordu?

Ana Sayfa

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet