Cinlerle Cinsel İlişki ve Evlilik

405
0
(0)

Cinlerle cinsel ilişki, cinsel temas mümkün müdür? Nasıl olur? Dinen caiz midir? Cinlerle kurulan cinsel ilişkiden zevk alınır ? sorularının cevapları:

Bir Cinle Cinsel İlişki Nasıl Yaşanır

Erkek cinin, insan kadınla; dişi cinin, insan erkekle cinsel ilişki kurması şeklindeki vakalar en çok karşılaşılan iddialardandır. Halk arasında bazı kişiler için cinle evli tabiri sıkça kullanılabilmektedir. Bu gibi konulara ilgi duyan insanların hemen tamamı, bu işin nasıl olduğunu merak etmekte, cinin enerji formundan çıkıp maddi forma girdikten sonra bu ilişkiyi yaptığını düşünmektedir. Bazıları da cinden çocuğu olduğunu iddia edebilmektedir. Ancak cin ilmi ile ilgilenenlerin kahir ekseriyetine göre bunların hiçbiri doğru değildir.

Bu konudaki bazı teorilere göre; cin, yapısı itibarı ile bir insanın bedenine girebilir. Erkek bir cinin, insan kadının bedenine girdiğini düşünelim. Bu durumda hakimiyet cinin elindedir. Eğer isterse o kadınla cinsel ilişkiye girebilir. İddia edilen bazı olaylarda cin, bazen teklif ediyor ve eğer kadın kabul etmezse bu işi zorla yapıyordur. Çünkü bayanın karşı koyacak hiçbir gücü yoktur. Bu görüşe göre; cin kadına hayaller gösterir. Kocasının suretinde veya kadının hoşlandığı erkek şeklinde kendini gösterir. Bu görüntüyü dışarıdaymış gibi yapabilir. Yani kadın içindeki cini normal bir insanmış gibi odanın içinde görür. Cin, kadına sarılır, onunla konuşur ve talimatlar verebilir.

Cinlerle Kurulan Cinsel İlişkiden Zevk Alınır mı

İddialara göre cinlerle cinsel ilişki kurmak bazı insanlar tarafından gerçekleştirilmekte olan bir fiildir. Çoğu bundan zevk almaktadır. Mesela bir kadın, insan olan bir erkekle nasıl ilişki kuruyor ve zevk alıyorsa bunun daha iyisini cin ona verebilir. Çünkü cin, beyindeki seks merkezini etkiler ve kadını her ilişkide rahatça orgazma ulaştırabilir.

Bu şekilde deneyim yaşadığını iddia eden bazı bayanların ifadelerine göre; günde üç dört defa bu şekilde orgazm oldukları ifade edilmiştir. Bütün bu ilişkide kadın, hadiseyi gerçekmiş gibi algılar. Yani gerçek insanla ilişki kuruyormuş gibi yani bütün hissiyat hakiki gibi algılanır. Burada cinin madde haline geçmesi söz konusu değildir.

Cinlerden Çocuk Sahibi Olmak

Belli bir süre sonra da sanki çocukları olmuş gibi birkaç çocuk cin görüntüsü verir ve kadını inandırır. Cinle insanın cinsel ilişkisinden asla çocuk olmaz. Burada her şey hayaldir. Biri madde, diğeri enerji. Bunlardan olan çocuk hangisi olacak? Cinler insanlarla zorla ilişki kurabilmekte ise peki bu çocuklar nerededir? İnsan, hücre ve moleküllerden, cinlerse ışın şeklinde bir enerji akımından ibarettir.

Farklı âlemlerde, farklı boyutlarda, farklı yaratılışta olan insan ve cin, fizyolojik ve biyolojik manada bir araya gelip çocuk oluşturmaları imkânsızdır. Cinler insanlara ancak his, heves, duygu verebilir, insanın şehevî duygularını tahrik edebilir, insan beynindeki şehvet merkezlerini, manyetik akım ile harekete geçirebilir. 

 Ancak unutulmamalıdır ki bedeninde cin olduğu düşünülen kişi muhtemelen hastadır. Cinin egemenliği altındadır onun tarafından onun istediği gibi yönlendirilmektedir(?) Cin, kişiye ruhsal ve fiziksel sıkıntılar vermektedir. Erkek bir cinle cinsel ilişkiye girdiğini iddia eden bayanlar genellikle; önceleri zevk aldıklarını, daha sonra cinin eziyet etmeye başladığını, isteklerinin bitmediğini, bu bayanlardan evli olanları ise eşleriyle aralarının soğuduğunu  ifade etmektedirler.

Homoseksüel Cinler

Related Posts

Benzer bazı teorilere göre cinlerin içinde homoseksüel olanlar da vardır. Bazı erkeklerin, erkek cinler tarafından cinsel ilişkiye zorlandıklarını ifade ettikleri bildirilmiştir. Bakire bir kızın da erkek bir cinle cinsel ilişkisinden; kızlığına bir zarar gelmeyeceği ifade edilmektedir. 

Cinlerle Cinsel Birliktelik Yaşadığını Söyleyenlerde Görülen Ortak Ruhsal Yan Etkiler

Cinlerle isteyerek veya istemeyerek cinsel ilişki kurduğunu ifade eden kişilerde çoğunlukla ortak bazı ruhsal yan etkiler de görülmektedir. Bunların başlıcaları şunlardır:

Her an kötü bir şey olacakmış, kötü bir haber olacakmış gibi bir his. Aklını kaybetme ve çıldırma korkusu. Kendine güvenin azalması veya yok olması. İnsanların kendini sevmediğini düşünme. Sebepsiz ağlama veya ağlamak gereği veya isteği olduğu halde ağlayamama. Sürekli dalgın, yorgun ve bitkin bir ruh hali. Duygularda süreklilik olmaması. Örneğin; bir gün bir şeyin sevilmesi, ertesi gün aynı şeyden nefret edilmesi. Veya geçmişte çok sevdiği bir şeyi aniden sevmemeye başlama gibi. Mesela sevdiği yemeği yiyememe gibi…)

Eşler arasında problemler. Erkeğin kadını, kadının erkeği veya her ikisinin birbirini hiçbir neden yokken istememesi. Birbirlerini değişik suretlerde görmeleri. Çabuk hiddetlenmeler, bir arada durmakta güçlük çekme. Çocuklara karşı ilgisiz kalma…Bazen gözlerini kapadığında, karanlıkta bir göz belirmesi ve/veya yaklaşması. Gizli güçlerinin olduğunu düşünme… Dejavu yaşama yani yaşanmakta olan bir hadiseyi sanki daha önce yaşamış, görülen bir yeri daha önce görmüş gibi bir hissin oluşması.

Ekminezi yani kişinin, eskiden yaşadığı olayları, en ince ayrıntılarına kadar yeniden yaşaması olayı. Takıntılar; Elleri aşırı şekilde yıkama, aşırı temizlik yapma isteği vb. Ataklar yaşama; fiziksel, ruhsal ve uykuda yaşanılan bu olayların tamamı aslında ataktır fakat hepsi birden yaşanmayabilir. Kişiye göre değişir. Bazılarının daha az, kiminin daha çoktur.

Cinlerle Cinsel İlişki Dinen Caiz midir?

Her iki tarafın rızasına, icap ve kabul esasına dayalı ve nikâh kıyılması suretiyle cinler ile insanlar arasında evlilik cereyan etmez. Bu rivayetler, rıza ve nikâh akdine dayanan evlilik olmayıp, tasallut ve tecavüz mahiyetinde bulunmaktadır. Tecavüzün ve cinsi yakınlığın vaki olduğunun kabulü, aralarındaki evliliğin meşru olduğunu kabule delil olamaz.

Bu tür bir ilişinin meşruiyetinin kabulü halinde bazı kimseler fuhuş sonucu dünyaya getirmiş çocukları hakkında “Cinle evliyim de ondan oldu.” deyip, sorumluluktan kurtulmaya çalışabilirler. Bu sebeple İslam hukuku, böyle bir iddiayı makbul tutup sahibini mazur saymamıştır. [1]Mehmed Emre, Cinlerle İnsanlar Arasında Evlilik

İtikad olarak ne Kuran-ı Kerim’de ne hadisi şeriflerde böyle bir evlilik rivayet edilmemektedir. Bir insanın bir hayvan ile cins ayrılığı olduğu için evlenmesi caiz olmadığı gibi, cinni ile de evlenmesi caiz değildir. [2]el-Feteva’l-Hadisiyyes. 167; Halil Günenç, Günümüz Meselelerine Fetvalar II/111

Cinler İnsan Arasında Nikah Caiz midir?

Nikahın gereklerinde biri de eşlerin birbirine ülfet (yani kaynaşmaları) etmeleridir. Halbuki, insanlarla cinniler arasında kaynaşma mümkün değildir. Zira yeme ve içmede, mesken ve barınmada birbirleriyle ortak noktaları olmadığından uyum / bağdaşma olamaz. Evlilikten beklenen ünsiyet hasıl olamadığı için de iki tür arasında nikahın cereyanında bir fayda yoktur. Keza dinen nikah da yoktur. Zira nikahın cevazı kabul edilirse zinadan hamile olan bazı kadınlar, çocuklarının cinniden olan erkeğinden olduğunu iddia edebilirler. Bu da aleme fesat saçılmasına sebep olur. Bu sebeple bu fesadın giderilmesi için nikâh caiz olmamak lâzım gelir. [3]M. Vehbi, 15, 6176

Ana Sayfa

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Dipnotlar

Dipnotlar
1Mehmed Emre, Cinlerle İnsanlar Arasında Evlilik
2el-Feteva’l-Hadisiyyes. 167; Halil Günenç, Günümüz Meselelerine Fetvalar II/111
3M. Vehbi, 15, 6176

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin